Май 24, 2017 – 10:19


Останнім часом повітряне опалення дуже затребуване. Його стали широко застосовувати для підтримки оптимальних температур в різних приміщеннях, які займають велику площу, таких як ангари, склади, торгові зали, і навіть для обігріву заміських будинків площею 350 - 450 кв.м. У порівнянні з водяними системами обігріву приміщень, повітряне опалення будинку обходиться набагато дешевше. Вагомою перевагою такої системи є відсутність витрат при установці і обслуговуванні. 

Основополагающим фактором уюта в оме является тело. На сегодня существует несколько способов отопления дома, но воздушные тепловые насосы по праву считаются лучшими в своем деле. Вы можете приобрести воздушный тепловой насос по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Повітряне опалення будинку позбавляє від витрат, пов'язаних з порушенням герметичності, корозією внутрішніх і зовнішніх поверхонь, а також розморожуванням системи. Відмінна альтернатива багатьом сучасним системам обігріву - це теплові насоси повітря-повітря. Повітряні теплові насоси, ціна на які досить доступна. Також вони не завдають шкоди навколишньому середовищу. Деякі експерти навіть відносять їх до нових поновлюваних джерел енергії. Повітряні теплові насоси дозволяють отримувати приховане тепло з навколишнього середовища. Джерелом для підігріву повітряного потоку зазвичай є канальні, настінні або підлогові блоки. Повітряні теплові насоси для опалення будинку відмінно справляються зі своїм завданням. У повітряному опаленні будинку можливе застосування двох систем: зональної та централізованою. У зональної системі, локальні агрегати (внутрішні блоки) відповідають за підтримання температури в встановлених межах в певних зонах (кімнатах). Це обладнання автоматично вимірює температуру і регулює її в залежності від встановлених значень. При цьому вони витрачають мінімальну кількість енергії, яка потрібна для досягнення необхідної температури. Дана система складається з герметичних внутрішніх блоків, що встановлюються в окремих кімнатах. У них подається гарячий фреон, нагрітий зовнішнім блоком. Перевагою зональної системи є відсутність повітропроводу. Централізована система складається з повітропроводів, які забирають холодне повітря ззовні і транспортує нагріте повітря в приміщення. У даній системі є ряд фільтрів і вентиляторів, які переміщують нагріте повітря по повітропроводів. Недолік централізованої системи - це відсутність регулювання температури по окремих дільницях. Також іноді тепловий насос, ціна якого може дуже сильно Калевала. Тому вона найкраще підходить для опалення виробничих та подібних їм приміщень.


Похожие страницы:

  1. Капітальний ремонт будинків
  2. ​Якісна плівка для будинку
  3. Будівництво невеликого будинку
  4. Травертин в дизайні будинку