Август 27, 2017 – 05:44

Вітаємо Вас в нашому Інтернет магазині керамічної плитки Plitkaplus. На нашому сайті зібрано великий каталог в який входить: плитка для ванної як для підлоги так і настінна, плитка для кухні на підлогу і на стіни над робочою поверхнею, плитка для підлоги керамограніт, яку можна використовувати практично у всіх приміщеннях, клінкер для зовнішнього облаштування, плитка мозаїка для ванних кімнат і створення унікального інтер'єру в інших приміщеннях. Так само ми щільно займаємося продажем ламінату.

Вся продукція розподілена за відповідними розділами. У цих розділу є фільтри, які допомагають впорядкувати те, що потрібно саме Вам. Це все зроблено для зручності кожного прийшов на сайт клієнта. Ви зможете вибрати і придбати будівельний матеріал в Києві дуже швидко, а з усіх виникаючих питань зможете проконсультуватися з нашими менеджерами.

Керамічна плитка

Плитка керамічна вважається найпоширенішим матеріалом для обробки підлоги, стін і стелі. Лягає як всередині приміщень, так і зовні. Кераміка на свій універсальний продукт. Вона дозволяє створити затишну атмосферу в будь-якій квартирі або будинку. У нашому каталозі великий вибір кераміки для різних приміщень: кухні, ванній, коридору і т.д.

Вы можете купить плитку в Киеве по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

За своїми властивостями кераміка має багато переваг. Одним з таких є імітація різних покриттів (паркет, камінь, бамбук та ін.). У той же час вона легко миється і не боїться хімічних миючих засобів. Кераміці не страшні промені ультрафіолету. Матеріал який використовується, вважається екологічно чистим, що досить важливо в нинішній час. Крім переваг є і один недолік, це крихкість. До неї потрібно ставитися дбайливо і укладати обережно.

Керамічна плитка для ванної

Такий вид вважається найпопулярнішим в світі і домінуючим матеріалом для кожної ванни. Різноманітність стилів, кольорів, дизайн в ванних грає дуже велику роль. Вона зрадить Вам бадьорості в житті і гарного настрою. Традиційні іспанські матеріали для ванних кімнат часто збагачені геометричними візерунковими елементами. Наш онлайн магазин Plitkaplus надасть широкий асортимент з кращих виробників.

Керамічна плитка для підлоги

Такий вид керамічного виробу для підлоги повинен бити стійкий до пошкоджень - подряпини і стирання. Також бажано, щоб цей матеріал показував у ванній протиковзкі властивості для безпеки людини. Візьміть до уваги ступінь твердості і поглинання, так як на основі цих параметрів перевіряється їх якість. Купити керамічний будівельний матеріал з такими параметрами можна тільки у нас.

Керамічна плитка для кухні

Цей вид, включає в себе високу якість, і підкреслює унікальність цього місця. Пропозиція від нашого магазину - класичні моделі в відтінках піску і білого кольору, з високою відображеної здатністю для освітлення кухонної кімнати.

керамограніт

Це один з кращих сучасних будівельних матеріалів і створюється штучним способом. Єдина відмінність від кераміки, це те, що вона монолітна і дуже щільна. Плитка керамограніт чиститься так само легко як і звичайна, і буває двох видів неполірований і полірований.

Клінкерна (облицювальна) і фасадна плитка

У нашому Інтернет магазині, представлена великий асортимент такого будівельного матеріалу. Клінкер має високий рівень захисту від вологи і хімічних впливів. Крім практичності, клінкер це ще й відмінне знаряддя інтер'єру. Завдяки своїй розмаїтості і можливості імітувати камінь, дерево, мармур або цегла, її можна використовувати не тільки у ванній і на кухні, а й в інших приміщеннях і під будь-який інтер'єр.

плитка мозаїка

Такий матеріал буває трьох видів: смальта, кераміка, скло. Ці всі три види мозаїки виробляються зі скла і кераміки, але за різними технологіями. Унікальність мозаїки полягає в тому, що з неї можна викласти будь-який малюнок за Вашим бажанням, все залежить від Вашої фантазії. Її можна використовувати як на підлогу так і на стіни.

Яку плитку купити?

В першу чергу при виборі потрібно визначитися яка якість Вас цікавить. В даний момент в Україні користуються великою популярністю італійські та іспанські матеріали. Це неспроста, так як в Іспанії і Італії виробництво кераміки, зародилося дуже давно і удосконалювалося століттями.

Якщо, наприклад, брати санітарні норми, то вся наша продукція, яка в нашому каталозі, пройшла численні перевірки і відповідає всім вимогам і стандартам. Це теж варто враховувати при виборі.


Похожие страницы:

  1. Який матеріал вибрати для забору
  2. ​Як правильно викласти стіну з газобетону
  3. ​Поради щодо вибору клею для плитки
  4. Як правильно укласти хвильовий шифер?