Ноябрь 19, 2017 – 17:22

Стінові панелі ПВХ - це дуже популярний матеріал, який використовується для обробки стін і стель як в житлових, так і комерційних приміщеннях.

Сфера застосування стінових ПВХ панелей

Вы можете купить панели пвх по самой выголной стоимости на сегодняшний день.

заміські будинки

Кімнати і коридори

Кухні (в т. Ч. Кухонні «фартухи»)

Лоджії і балкони

Ванні кімнати і туалети

офіси

адміністративні установи

Дитячі установи

заклади охорони здоров'я

торгові зали

Кафе і ресторани і т.д.

Основні переваги панелей ПВХ:

Низька вартість

Стінові панелі ПВХ є альтернативним рішенням дорогим оздоблювальним матеріалами, таким як: керамограніт, кахельна плитка і мармур.

простота монтажу

Монтаж панелей ПВХ не вимагає додаткової підготовки поверхні стін і стель (вирівнювання, попередня обробка і т.д). Це допомагає заощадити час. Виконати роботу може навіть недосвідчений будівельник.

Матеріал легко обробляється за допомогою ручного інструменту, тому розетки і вимикачі можна встановити без особливих зусиль. Стінові панелі ПВХ прості як в установці, так і транспортуванні.

легкість збирання

У порівнянні з будь-якими штукатурними і малярськими покриттями, яким необхідно регулярне оновлення, панелі досить протерти вологою тканиною, змоченою в мильному розчині. При догляді за панелями не рекомендується використовувати абразивні засоби.

Великий вибір декорів

Різноманіття декорів та квітів дає можливість застосовувати панелі ПВХ в інтер'єрах різних стилів. Для інтер'єру, наближеного до класичного, підійдуть стінові панелі, що імітують дерево або мармур. У приміщення в стилі «Гламур» виграшно виглядатимуть глянцеві стінові панелі, в стилі хай-тек - металізовані. Тим, хто хоче створити інтер'єр в східному стилі, варто звернути увагу на панелі ПВХ фірми Центуріон - Японія і Квіти Азії. Для квартири з традиційним інтер'єрним рішенням підходять стінові панелі «під шпалери».

екологічність

Виробництво панелей здійснюється за новітніми технологіями із застосуванням сучасних матеріалів. Тому стінні панелі екологічні і не токсичні. Панелі не завдають шкоди навколишньому середовищу, оскільки матеріал з якого вони виготовляються може бути перероблений для повторного використання.

Стійкість до високих і низьких температур

Температурний діапазон, при якому використовуються панелі ПВХ, становить від - 50 до + 50 градусів.

Стінні панелі володіють хорошими тепло- і звукоізоляційні властивості, а також світлостійкістю і негорючістю, не пропускають вологу. В наслідок цього у них довгий термін служби.

Як кріпити стінові панелі?

Панелі ПВХ можуть бути закріплені на поверхні стіни за допомогою спеціального клею або мастики, за допомогою саморізів або болтів до обрешітки. Решетування для монтажу стінових панелей може бути виготовлена з дерев'яних брусків або алюмінієвих напрямних, які кріпляться до стіни саморізами. Простір між панелями і «чорновий» стіною заповнюється утеплювачем. Шви при монтажі панелей можуть бути закладені герметиком або спеціальними молдінгами, які разом з панелями можна придбати у нас в магазині.


Похожие страницы:

  1. Сендвіч панелі
  2. Дача за одну неделю
  3. Пластиковые водостоки
  4. Плитка під цеглу
  5. Пластикові вікна