Август 21, 2017 – 11:53

Практичні, ефектні і довговічні панелі з ПВХ успішно замінюють плитку і шпалери в ванних, кухнях, офісних приміщеннях і торгових центрах. Матеріал листа відноситься до бюджетної цінової категорії і суттєво знижує вартість ремонту.

Стінові ПВХ листи стійкі до вологості, перепадів температур і не схильні до корозії. Вони довго не вимагають заміни, зберігаючи первинний вигляд і яскравість фарб.

Що використовується при виробництві ПВХ сировина не містить небезпечних і хімічно активних речовин, а також шкідливих домішок. Матеріал надзвичайно екологічний: пластиковий композит, який використовується для його виготовлення, застосовується у виробництві медичного обладнання та для упаковки харчових продуктів. ПВХ рекомендований санітарними службами для внутрішньої обробки медичних, дитячих і спортивних установ.

Вы можете купить пластиковые панели в Днепропетровске по самой выгодной стоимости на сгодняшний день.

Стінові панелі з ПВХ легко миються, відносяться до категорії слабогорючих і самозатухающих оздоблювальних матеріалів, а також придатні для ванної кімнати. Вони легко і швидко монтуються на дерев'яну обрешітку або алюмінієвий профіль з допомогою саморізів або скоб.

Стінові та стельові панелі з ПВХ: особливості монтажу

Рейкова основа встановлюється перпендикулярно листу з ПВХ з кроком 40-50 см - для стінових, 30-40 см - для стельових.

Процес монтажу стінового листа настільки простий, що не вимагає залучення фахівців і використання спеціального інструменту.

При необхідності панелі можуть бути демонтовані, а після - встановлені повторно на тому ж або іншому місці.

Перед обробкою листами з ПВХ для стін і стель не потрібна підготовка поверхонь. Матеріал кріпиться на стару обробку, завдяки чому економить час і витрати. При монтажі стінових і стельових панелей ховаються дефекти поверхонь, а також елементи електропроводки та інші комунікації.


Похожие страницы:

  1. ​Перспективні напрямки будівельного бізнесу
  2. ​Как выбрать лучшие шины для вашего автомобиля
  3. ​Принципи візуального збільшення тісного приміщення