Октябрь 27, 2014 – 14:42

Іноді трапляється так, що стара меблі приходить в непридатність, а на нову не вистачає матеріальних засобів. Як правило, з-за частої експлуатації диванів, вони починають обшарпываться, рвуться або ж лопаються, все залежить від матеріалу, з якого зроблена м'які меблі. Так, дивани зі шкірозамінника вже через кілька місяців можуть потріскатися або ж витертися, але що ж робити? У наші дні існує така корисна послуга, як оббивка м'яких меблів на дому, за допомогою якої можна привести в порядок навіть саму стару меблі. Ця послуга полягає не тільки в заміні матеріалу, але і ремонту складових деталей диванної, а також в їх реконструкції.


Якщо ви живете в квартирі разом з кішкою, і вона подряпала недавно куплений м'який куточок, то не варто засмучуватися, так як оббивка м'яких меблів врятує ваш куточок і позбавить кішку від розправи. Також сьогодні у продажу є спеціальні чохли для меблів, які значно продовжать її експлуатаційний термін. Як правило, оббивка диванів і крісел складається з декількох етапів. Сидіння, спинка та підлокітники оббиваються окремо. Але не варто самостійно займатися ремонтом м'яких меблів, так як зняти стару оббивку з дивана або крісла може тільки професіонал.

Стаціонарна оббивка м'якого куточка або будь-який інший меблів, потребує обережному відношенні, тому щоб видалити плями або ж замінити матеріал вам потрібно буде запросити фахівця. Шкіряні дивани вимагають більш дбайливого ставлення, але догляд за таким предметом меблів не представляє особливої складності. Це пов'язано з тим, що шкіра не вбирає в себе вологу і бруд, яку можна легко прибрати за допомогою вологої ганчірки.


Похожие страницы:

  1. ​ Особенности циклевки паркета
  2. Особенности работы шпателями
  3. Отделка потолка на кухне
  4. Меблі для ванної кімнати
  5. Оздоблювальні панелі з ДСП