Июнь 18, 2015 – 05:26

Будинки можна будувати з дерева, з піноблоків, з панелей і з цегли. Кожен спосіб має свої переваги і недоліки.


Незважаючи на що з'являються нові технології, будинки з цегли продовжують будувати, адже вони мають монументальний вигляд і масу інших переваг.

Переваги і недоліки будинків із цегли

Будівництво будинків з кирпичаПреимущества споруди з цегли:

можна утримувати тепло в приміщенні завдяки хорошим теплоізоляційним властивостям матеріалу;
стійкість до вогню, атмосферних опадів і впливу сонячного випромінювання;
можна вибудувати особняк в будь-якому стилі, будь-якої форми, площі та поверховості.
До недоліків будівництва відноситься необхідність зовнішньої обробки будинку (наприклад, при будівництві з дерева зовнішню обробку можна і не робити). Також до недоліків цегляних будівель є накопичення вологи в стінах, якщо будинок не опалювався деякий час.

Це відбувається з-за високої гігроскопічності. Крім того, потрібно закласти фундамент на глибину промерзання грунту, оскільки цей будівельний матеріал досить важкий.

До головного ж недоліку відноситься вартість будівництва. Адже матеріалу потрібно багато, а робота з їх укладання – не легка, і за все це потрібно буде заплатити.

Компанія «Востокдом» надає послуги з будівництва під ключ. Ми не тільки проводимо будівельні роботи, але і надаємо послуги по створенню проекту і навіть розраховуємо, скільки цеглин потрібно.

Скільки цегли потрібно на будинок

Будівництво будинків з кирпичаПеред тим як розрахувати кладку, потрібно визначитися з поверховістю, висотою стель, площею, кількістю вікон і т. п. тобто необхідно визначитися, який саме будинок вам потрібен. Потім потрібно порахувати сумарну довжину стін і помножити отримане число на висоту стель. Отримане значення – площа стін з цегли.

Потім потрібно визначитися, який кладкою буде будуватися будинок (1/2 , в 1 , в 2 цегли і т. д.), а також з якого матеріалу. Так, в 1м3 подвійної цегли їх налічується 242 штуки, в 1м3 одинарного їх 512 штук, а в 1м3 потовщеного міститься 378 штук.

Подвійний застосовується для зведення зовнішніх і внутрішніх стін, фундаментів і перегородок. З одинарного зводять стіни. Потовщений цегла застосовується для зведення внутрішніх і зовнішніх стін, а також для облицювання.

Щоб не помилитися, скільки цеглин потрібно придбати для зведення, потрібно звернутися до фахівців, які врахують всі нюанси.

Етапи будівництва будинків із цегли

Будівництво будинків з кирпичаЧтобы побудувати будинок з цегли, потрібно:

закласти фундамент;
звести стіни і дах;
провести відповідні комунікації;
зробити внутрішню і зовнішню обробку.
Фундамент для будинку повинен бути стійким до перепадів температур. Щоб він прослужив довго, необхідно захистити фундамент від впливу підземних вод. Стіни з якісної цегли мають термін експлуатації сотню років.

В будівлі, повністю пристосованому для комфортного проживання повинно бути водопостачання, каналізація, електрика та опалення. Для проведення комунікацій в новому домі потрібно отримати дозвіл у відповідних організаціях.

Яка буде внутрішня і зовнішня обробка залежить від фантазії власника і його фінансових можливостей. Наскільки якісною буде внутрішня і зовнішня обробка, залежить від фахівців, які найняті для проведення робіт.

У компанії «Востокдом» працюють висококваліфіковані досвідчені фахівці, здатні побудувати особняк, який прослужить 100 і більше років.


Похожие страницы:

  1. Особливості оббивки меблів
  2. Технологія будівництва будинків з блоків
  3. Особливості вибору вуличних світильників