Июнь 2, 2015 – 18:35

Якщо мова йде про будівництво дерев'яних будинків, мабуть, самим оптимальним і технологічним варіантом є використання в якості будівельного матеріалу профільованого бруса. Якщо є перспектива купити ділянку у Воскресенську і зайнятися будівництвом, то цей вологостійкий і морозостійкий матеріал, що прискорює і спрощує весь процес зведення житлових конструкцій, стане просто знахідкою.


Основи та переваги будівництва

Як правило, для житлового будівництва прийнятним є застосування клеєного профільованого бруса. Він має міцні експлуатаційні властивості, для його обробки використовують антисептики і антипірени. Цей матеріал вважається надійним, протипожежні і може довгі роки зберігати свою первісну структуру і якості.

Будівництво будинку з профільованого бруса включає кілька етапів:
Підготовка робочого ділянки під нову споруду – закладка фундаменту. Вид несучої конструкції вибирається конкретно під споруджуваний будинок. Він може бути пальовим або стовпчастим, монолітним або гвинтовим, стрічковим і т. д.
Укладання нижній каркасної обв'язки укладання лаг підлоги. Роботи з монтажу тепло - і гідроізоляції чорнової підлоги. Обшивка шпунтованої підлоги дошкою.
Роботи по збірці стін. Цей процес не вимагає висококласної спеціалізації. Для монтажу основної коробки збираються всі бруси, які пройшли спеціальну обробку на верстаті, і вставляються в підготовлені пази. Власники майбутнього будинку можуть звести його самостійно, як кажуть, власними руками.
Коли ці етапи пройдені, то виконують монтаж кроквяних систем і обрешітки. Укласти покрівельний пиріг з утеплювачем, гідро - та пароізоляцією – завдання не менш відповідальна. Заключний етап включає установку вікон і дверей, прокладку комунікацій і електропроводки, бажано з потрійною ізоляцією, щоб була надійна захист від пробою і повна відповідність вимогам пожежної безпеки. В якості додаткового захисту для проводів актуально використання спеціального канального кабелю.

Якщо говорити про складність всього будівельного процесу, то прийнято вважати, що закладка фундаменту і монтаж кроквяної системи – дві найбільш складні сходи, саме при їх розрахунках допомогу висококласних фахівців буде доцільна. Якщо ж покупка ділянки поки залишилася тільки в перспективі, а будівництво лякає своєю масштабність, тоді варто розглянути варіант покупки квартири у Воскресенську. Значима покупка – значуща віха на життєвому шляху!


Похожие страницы:

  1. ​ОСОБЛИВОСТІ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ ТРУБ
  2. РОЗРАХУНОК КІЛЬКОСТІ БЕТОНУ ДЛЯ СТЯГУВАННЯ ПОЛА
  3. АВТОМОБИЛЬНЫЕ АККУМУЛЯТОРЫ В НИЖНЕМ НОВГОРОДЕ
  4. ПІДБІР НЕОБХIДНОЇ КОНСТРУКЦІЇ ДЛЯ АНГАРА