Октябрь 12, 2018 – 19:08

Як ми вже не раз говорили, за одну процедуру все волоски не видалити, незалежно від того, вибираєте ви олександритовий або діодний лазер - для максимального результату потрібно від 5 до 7-8 процедур. Але як часто ходити на лазерну епіляцію? Який інтервал між процедурами буде оптимальним? І скільки взагалі знадобиться процедур?

Фази росту волосся

Профессиональная лазерная эпиляция в киеве по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Волосок в процесі свого життя проходить три фази, і вплив на нього лазерної енергії буде прямо залежати від того, в якій фазі він знаходиться:

Анаген - фаза активного росту волосся, в якій, як правило, знаходиться приблизно 80% волосся на всьому тілі. У цій фазі лазер легко «бачить» волоски, без проблем видаляє їх і руйнує волосяні фолікули, з яких вони ростуть.

Катаген - фаза зроговіння волосяних фолікул.

Телоген - «фаза спокою», під час якої волосся випадає, і з фолікула народжується новий волосся. У цій фазі лазер не може впливати на волосся.

Саме тому для того, щоб повністю позбутися від волосся, треба позбутися фолікул, а значить, проходити процедуру епіляції тоді, коли новий волосок набирає зростання. У кожної людини цей період може займати різну кількість часу. Ідеальний відповідь на питання «як часто робити лазерну епіляцію» - тоді, коли ви самі помічаєте зростання нових волосків. Але все-таки деякі усереднені цифри у косметологів присутні.

Інтервали між сеансами лазерної епіляції

В середньому, для приблизного підрахунку оптимального часу для процедури можна спиратися на ці приблизні значення:

Після 1 сеансу епіляції на повторний слід приходити десь через 6-8 тижнів (1,5-2 місяці);

Після 2 - через 8-10 тижнів (2-2,5 місяці);

Після 3 - через 10-12 тижнів (2,5-3 місяці);

Після 4 - через 12-14 тижнів (3-3,5 місяці).

Якщо після 4 сеансу будуть потрібні подальші процедури, повторювати їх можна десь через 3-4 місяці і дотримуватися цього графіка, поки все волоски на оброблюваної зоні не будуть видалені разом з фолікулами, з яких могли б вирости нові.

Поки волосся відростає до достатньої довжини, їх можна збривати - але ні в якому разі не епіліровать і не пошкоджувати коріння. Детальніше про те, чи можна видаляти волосся між сеансами епіляції - в цій статті.

Важливо! Під впливом вікових або гормональних змін, через кілька років волосяні фолікули можуть утворитися знову. У цьому випадку курс процедур можна повторити приблизно з тієї ж періодичністю.


Похожие страницы:

  1. ​Зачем нам нужен 3D план дома перед началом проекта?
  2. ​Прокурора из Прикарпатья наградили знаком отличия
  3. ​Преимущества такси над прочими видами транспорта