Октябрь 12, 2018 – 17:13

Фрезерувати колоду з однаковим діаметром називається оциліндрованою. Профіль колоді надають відповідно до верстатом, на якому воно було виготовлено.

етапи виробництва

Спершу йде сортування по діаметру. Неписане правило говорить, що діаметр сирого колоди повинен на 2 сантиметри бути більше, ніж діаметр готового зразка.

Безпосереднім впорскуванням на обробку.

Мебель для офиса Стар-М купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Після завершення попереднього етапу готовий виріб обробляють на частини. При цьому, використовують ланцюгові пили. Можна застосовувати також і дискові.

Кожен елемент обробляють за допомогою спеціального антисептичний засіб. Робиться це для того, щоб уникнути появи на дереві цвілі або грибка.

Останній етап - готові вироби упаковують в спеціальні транспортні пакети, після чого все це йде на склад, звідки вже буде проходити доставка до замовника.

Роль антисептика і типи верстатів

При створенні такого типу колод використовуються верстати тільки двох видів. Перші - це токарно-фрезерні. Другі - прохідного типу. При подальшій обробці задіяні центрові верстати, а також верстати протяжного типу.

Одним з головних елементів обробки є антисептик. Без нього готові вироби фактично будуть ні до чого не придатні. За допомогою цього засобу при перевезенні та безпосередньої побудови будинку, колоди не будуть страждати від змін погодних умов. Крім цього, такий антисептик допомагає колоди не закупорювати капіляри. Через це буде відбуватися природна сушка, коли будинок вже буде побудований. Також, за допомогою антисептика деревина не захворіє синявою (зміна кольору деревини, причиною якого є грибки).

споруда будинків

Головною перевагою оциліндрованих колод є те, що процес спорудження будинку буде швидшим, ніж з інших матеріалів. Наприклад, це може зайняти всього лише чотири місяці. Але ось тільки за тієї умови, якщо матеріал буде виготовлений якісно.

Крім цього, процес спорудження будинку досить простий. Тут можна навіть обійтися без фахівців, які займаються виготовленням кругляка. Адже у оциліндрованих колод однаковий діаметр, що дозволяє створити дуже міцну конструкцію, та й відстань на стиках буде істотно менше.

Ще однією перевагою є те, що стіни будуть дуже гладкими. Їх навіть не потрібно буде обробляти, що допоможе істотно зменшити бюджет на будівництво.


Похожие страницы:

  1. Оцилиндрованное бревно: все, что нужно знать
  2. ​Капитальный ремонт в ванной комнате
  3. ​Квартири в новобудовах: плюси і мінуси
  4. ​Поліуретанова наливна підлога