Январь 15, 2018 – 13:13

А ви знали, що перші натяжні стелі з'явилися ще задовго до Різдва Христового. Історія натяжних стель налічує в собі вже пару тисячоліть. Так як ще в Стародавньому Єгипті місцеві жителі вимочували у воді лляну тканину і натягували на стелю паралельно базової стелі. Тканина миттєво висихала і брала ідеально рівну форму.

Від єгиптян далеко пішли і римляни і греки. Також багато вчених говорили, що всім відомий Колізей був закритим стадіоном, в особливо жарку погоду від сонячних ударів людей рятувала тканинний дах.

Так що ж приваблювало настільки древніх споживачів натяжні потолки?

Ну по-перше головну роль займала естетична сторона. Ні хто не бажає бачити над собою грубий, весь у тріщинах стелю, а ідеально рівна поверхня виглядає набагато красивіше і краще. Але як завжди велика кількість традицій забуваються, і про натяжні стелі було також забуте на пару століть.

Вы можете заказать профессиональный копирайтинг по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Відродилася традиція натяжних стель аж у другій половині двадцятого століття в Швеції. Саме тоді люди і згадали про можливість приховування всіх вад не рівного стелі за допомогою натяжної ефекту. Дуже швидко і інші країни Західної Європи підхопили цю ідею. Ну а французів в цій області прийнято називати піонерами, через велику кількість досягнень і відкриттів, які вони внесли в дану сферу.

На сьогоднішній день у Франції існує два заводи, на території яких проводитиметься весь потрібний матеріал для натяжних стель. На зміну лляної тканини пройшло поливинилхлоридное полотно, або кажучи простіше вінілова плівка. Ці заводи виготовляють полотна, після покриємо займаються заводи і потім натяжні стелі встановлюють в квартирах, будинках, офісах і інших різних приміщеннях.

Вінілова плівка - це матеріал, який володіє величезною кількістю корисних властивостей. Також, натяжні стелі можна встановлювати і в лікарнях, так як на утворюється мікрофлора, і після первинної обробки вони залишаються стерильними. Також натяжні стелі радиться встановлювати і в дитячих закладах, тому що вінілова плівка відповідає всім необхідним стандартам якості, безпеки та екологічності. Вона не виділяє ніяких токсичних речовин, на ній не конденсується волога, і вона не горить.


Похожие страницы:

  1. Багетная мастерская
  2. Как обустроить детскую
  3. Сітка проти москітів