Февраль 26, 2018 – 07:38

Настінні світильники кріпляться до стіни за допомогою планок або спеціальних кронштейнів. Цілі їх застосування: створення загального, місцевого або декоративного освітлення. Найчастіше вони використовуються для обладнання місця для читання і створення акценту на тих чи інших предметах обстановки. Провід таких пристроїв розташовуються в стіні, не псують зовнішній вигляд інтер'єру і не заважають ходити і рухати меблі. Існують бездротові настінні світильники, які працюють від вбудованого акумулятора.

Різновиди освітлювальних приладів

Купить оригинальные светильники настенные по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У настінних світильниках як джерело світла використовуються лампи одного з видів: розжарювання, світлодіодні, галогенові або люмінесцентні. Залежно від конструктивних особливостей пристрою настінного типу бувають:

приповерхневих - встановлюються безпосередньо на вертикальну поверхню з навішуванням до неї задньої частини корпусу приладу;

вбудовуються - монтуються в стіну;

бра - монтується до стіни за допомогою кронштейну, кріпиться зверху або підвішується до нижньої частини.

Приповерхневі і вбудовані моделі відрізняються простотою і компактністю, а світильники-бра - різноманітністю форм і дизайнерських рішень. Бра настінні можуть виконуватися в різних стилях і включати один або кілька плафонів, виготовлених з кольорового або матового скла, кришталю, пластику або іншого матеріалу.

Класифікація світильників за призначенням

Настінні світильники естетично виглядають і прості в експлуатації, можуть використовуватися в приміщеннях будь-якого типу. Залежно від конструктивних особливостей і технічних параметрів освітлювальні прилади застосовуються для створення декількох категорій освітлення:

локального - для місцевої підсвічування будь-якої зони або робочої поверхні;

комбінованого - моделі, які можуть використовуватися і для загального, і для локального освітлення;

декоративного - використовуються як елемент декору в інтер'єрі;

експозиційного - призначені для підсвічування окремих об'єктів.

Деякі моделі мають поворотною конструкцією, що дозволяє змінювати напрямок світлового потоку. 

Переваги настінних моделей

Прилади настінного кріплення в залежності від потреб користувача можуть створювати м'яке рассеивающее світіння або направлений світловий потік. Їх головні переваги: простота монтажу, практичність, безпека і широкий спектр використання. Завдяки невеликій вазі вони підходять для монтажу на стіни будь-якого типу, в тому числі з гіпсокартону.


Похожие страницы:

  1. ​Торты на все случаи жизни
  2. ​Выбор сантехники
  3. Бетонні підлоги
  4. Пластиковые водостоки
  5. Пластикові вікна