Май 7, 2018 – 19:07

Монолітні стіни з незнімної опалубки останнім часом, будівництво будівель з незнімної опалубки, стало дуже поширеним. Таким способом будують не тільки приватні будинки, а й багатоповерхівки. Про даному виді опалубок, читайте далі в нашій статті.

Профессиональное autodesk обучение по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Незалежно від виду опалубки, будівництво за такою технологією відбувається дуже швидко. Воно досить дешево коштує, і будинки, побудовані таким способом надійні і довговічні. Ще вдома, побудовані з використанням незнімної опалубки, називають теплими будинками. Вони дійсно теплі, енергоефективні, в них відмінна звукоізоляція, їх стіни практично не замокати, не підтримують горіння.

Є кілька видів незнімної опалубки. Блоки з пінополістиролу (пінопласту) з наскрізними порожнечами заповнюються цементним розчином. Вони мають відмінну геометрію - їх не потрібно підганяти. Крім того, вони випускаються різної форми. Можуть бути закруглені і прямокутні кутові блоки, вигнуті блоки для еркерів і т.п. Будинок з таких пінопластових блоків складають, як з кубиків. Правда їх потрібно армувати вертикальної арматурою. Коробка двоповерхового будинку легко будується трьома працюючими за 2 тижні. Стіни такого будинку дуже рівні, тому їх можна штукатурити прямо по блоку. Можна використовувати і інші види обробки. Але вона потрібна як зовні, так і по внутрішніх стінах.

Існують також армовані панелі. Вони являють собою як би тришаровий бутерброд: всередині один або два шари пінопласту, зовні - зварні сітки, з'єднані між собою поперечними діагональними сполуками. Такі панелі мають досить великі розміри, легко кріпляться один до одного. Але технологія будівництва складніше, ніж з пінополістирольних блоків. Несучу здатність панелям додає бетон, який досить товстим шаром наноситься на зовнішню і внутрішню поверхню плит.

Цілу систему утворює «Пластбау», хоча це також технологія будівництва з незнімною опалубкою Doka. З'явившись в Швейцарії, технологія завоювала не тільки Старий і Новий Світ, а й країни Близького Сходу. Так, в Ізраїлі побудовано безліч житлових будинків і громадських будівель. У технології «Пластбау" використовуються великі модулі, як і в випадку з армованими панелями. Але в «Пластбау» «бутерброд зроблений навпаки» - між двома полістирольними плитами знаходиться металевий каркас. Технологія будівництва настільки ж складна, як з армованих панелей.


Похожие страницы:

  1. ​ Монолитные стены из несъемной опалубки
  2. ​Поліуретанова наливна підлога
  3. Будувати Фундамент Своїми Руками
  4. ​Захист фундаменту від вологи
  5. ​Автономні системи опалення