Ноябрь 3, 2014 – 12:55

У ландшафтному дизайні використовується багато різних матеріалів. Одним з таких є мармурова крихта. Взагалі, мармур використовується в будівництві. Але, як і в будь-якому будівництві, після роботи з мармуром залишаються відходи. Саме ця мармурова крихта використовується на садових ділянках.


З допомогою мармурової крихти можна створити неповторні малюнки. Так як крихта може мати різні кольори, то це робить пейзажі з нею ще привабливіше.
Мармурову крихту можна використовувати в різних напрямках, щоб додати неповторний вигляд ландшафтного дизайну.

Багато хочуть на своїй ділянці мати водойму, але не у всіх є така можливість. У цьому випадку вам допоможе мармурова крихта. Можна вирити яму, яку слід заповнити гравієм, а зверху насипати мармурову крихту відповідного кольору. Такий штучний водойма буде виблискувати і переливатися на сонці не гірше, ніж натуральний з водичкою.

Мармурова крихта використовується для оформлення клумб з вашими улюбленими квітами і рослинами. Її можна розкласти як навколо клумби, так і додати в саму землю. Це сприяє надходженню в землю кисню і затримує в ній вологу. Таке оформлення клумби буде дуже оригінальним і яскравим, якщо ви будете використовувати різнокольоровий мармур. Крім естетичного оформлення, мармурова крихта захистить клумбу від появи бур'янів.

Якщо на ділянці вже є ландшафтний дизайн, то можна додати якісь конструкції. Це може бути конструкції з алюмінію. З алюмінієвої конструкції можна зробити альтанку або зимовий сад. Тут необхідно орієнтуватися на ваші уподобання і дизайн ділянки. Що і як буде виглядати.

Ландшафтний дизайн - це цікаве заняття, яким повною мірою володіють фахівці. Саме вони підкажуть, як і де використовувати не тільки мармурову крихту, але й інші матеріали.


Похожие страницы:

  1. ​Кустарник в ландшафтном дизайне
  2. Вишукані прикраси присадибних ділянок
  3. Что нужно учитывать перед покупкой дивана?