Август 5, 2017 – 19:41

Мансарди подарувала світові Франція ще кілька століть назад, але і сьогодні кімнати під дахом все також затребувані і актуальні. Це відмінний варіант розширення житлової площі: в мансарді можна обладнати кабінет, спальню, дитячу, тренажерний зал, зимовий сад або кімнату відпочинку. Облаштування інтер'єру мансарди, і, зокрема, дизайну стель, слід приділити особливу увагу.

Вы можете взять ноутбук в кредит в SmartShop по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Натяжні стелі: недорого і практично

Чи можна встановлювати в мансардних кімнатах стелі з натяжних полотен? Багатьох бентежить особливість конструкції приміщення, адже дах будівлі складається з декількох прошарків: зовнішнього покрівельного покриття (черепиці різних видів, фальцевої покрівлі, еврошифера), тепло- і гідроізоляції, парозахисту. Необхідно знати, як поведуть себе в цьому випадку натяжні стелі - відгуки, недоліки, проблеми, які вони можуть доставити, в літературі описані досить докладно, однак виникають вони лише в тому випадку, якщо була порушена технологія монтажу. Якщо ж всі роботи були зроблені професійно - натяжна стеля в мансарді зможе прослужити вірою і правдою багато років.

Ще однією перешкодою є наявність вікон у площині даху. Для облаштування кімнат, розташованих під склепінням, існують спеціальні мансардні вікна. Вони можуть бути розташовані як в стінах, так і в самому даху. Встановлюючи натяжні стелі, - недорогі, легкі і естетично привабливі - майстер може оформити в них і місце для віконного отвору.


Похожие страницы:

  1. Как стоит применять препарат Кришталь?
  2. ​Часті питання про натяжна стеля
  3. ​Технологія монтажу натяжних стель