Январь 17, 2019 – 18:17

Малярські роботи виконуються після всіх процедур чорнової обробки (штукатурки стін і стель, штукатурки укосів), яка є невід'ємним етапом перед фарбуванням поверхні. Тільки після цього можна приступати до завершального етапу будівельно-ремонтних робіт - малярних робіт.

Танки Второй Мировой Войны узнайте много полезной информации абсолютно бесплатно.

У цю частину ремонту включаються такі види робіт:

- шпаклівка;

- шліфування (ошкурювання);

- грунтування поверхні (для кращого зчеплення наносяться шарів);

- нанесення декоративної штукатурки;

- обклеювання шпалерами;

- фарбування стін і стелі;

Завжди вигідні ціни на малярські роботи!

Залежно від очікуваного кінцевого результату і якості раніше підготовленій поверхні малярні роботи можуть включати кілька циклів тих чи інших робіт. Наприклад, шпаклювання або фарбування поверхні в кілька шарів, оскільки в більшості випадків з першого разу отримати необхідний результат не вдається.

переваги механізації

Часи, коли у малярів були тільки шпателя, валики, пензлики і відра канули в лету. Тепер для підвищення якості і швидкості виконуваних робіт в цій галузі вже давно винайдені різні машини і механізми. Для наклейки шпалер існує спеціальна Клейомазальна машина, яка за допомогою вала рівномірно наносить клей на поверхню шпалер. Для нанесення сухих і рідких шпаклівок прекрасно підходить штукатурна машина PFT Ritmo, яка при переобладнанні може також наносити рідкі матеріали - фарби і грунтовки. Ошкурювання поверхонь здійснюється за допомогою шліфувальної машини, а не як раніше з допомогою шкурки і бруска. Для фарбування великих площ відмінно зарекомендували себе фарбувальні апарати високого тиску, що працюють за принципом безповітряного розпилення. Малярські роботи, виконані з їх допомогою, відрізняються високою якістю. Фарбувальні агрегати безповітряного розпилення в основному призначені для великих обсягів робіт, таких як адміністративні і житлові будівлі, фасади, цеху і виробничі приміщення, великі комерційні об'єкти. Швидкість роботи з фарбування стін і стель за допомогою такого апарату може доходити до 1000 кв.м. за зміну в залежності від кількості наносяться шарів.

Переваги застосування апаратів безповітряного розпилення:

висока швидкість нанесення лакофарбових матеріалів (ЛФМ) від 1,5 до 7,6 л / хв дозволяє виконувати великий обсяг робіт забарвлень;

високий тиск дозволяє подавати ЛФМ за спеціальними шлангах на висоту до 100 м, завдяки чому стає можливим фарбування таких об'єктів, як: фасади, цеху, ангари, шахти, заводські труби і т.д .;

за рахунок зміни кута розпилення від 10 до 80 ° С при використанні додаткових змінних сопел дозволяє наносити ЛФМ високої в'язкості, а також вогнестійкі склади і мастики;

завдяки безповітряному розпорошення система стає компактною і простий (не потрібен, компресор, фільтр для очищення стисненого повітря і т.д.);

застосовується для розпилення різних матеріалів: фарб, лаків, покриттів на масляній основі, емалей, латексу, наповнювачів, еластомерів, мастик, епоксидів та інших матеріалів високої в'язкості.

Фарбування стін

- перш за все, необхідно переконатися, що стіни сухі і рівні не тільки на основний поверхні, але і в кутах. Це особливо актуально після виконання штукатурних робіт, тому що стіни можуть залишатися вологими в зимовий період до 2-3 тижнів. Дуже часто недобросовісні бригади і фірми грішать цим з метою економії робочого часу і порушують технологію робіт.

- слід особливу увагу приділити підготовчих робіт. Не варто забувати, що велика частина часу йде на підготовчі роботи і лише невелика частина на нанесення лакофарбових матеріалів. Необхідно також заклеїти всі вікна і двері плівкою і малярським скотчем, адже немає нічого гіршого, ніж в подальшому відтирати висохлу фарбу.

- потім поверхня грунтується. Можна обійтися і без цієї процедури, але слід пам'ятати, що сильно вбирають підстави можуть збільшити витрату фарби в кілька разів. Якщо врахувати, що вартість якісної фарби і грунтовки може бути на порядок вище, то економія коштів буде очевидна.

- фарбування стін починає з кутів, важкодоступних місць, а після цього можна переходити до іншої поверхні. У разі прояву на поверхні подряпин, які могли бути не видно на підготовленій поверхні, необхідно додатково прибрати їх за допомогою шпаклівки і шкурки, після чого дати висохнути перед нанесенням наступного шару.

- фарба повинна лягати рівномірно тонким шаром, щоб не утворювалися патьоки. Краще пройтися кілька разів валиком або розпилювачем, ніж потім витратити час на переробку і нові матеріали.

Основною спеціалізацією нашої фірми, крім штукатурних робіт і комплексного ремонту квартир, є малярні роботи (фарбування стін і стель, фасадів, цехів, великих комерційних і промислових об'єктів, а також інших об'єктів великої площі).

Для цих цілей ми використовуємо професійне обладнання кращих світових виробників в цій галузі. Ознайомитися з цінами малярних робіт з фарбування


Похожие страницы:

  1. Штукатурні роботи.
  2. ​ Открытие века
  3. ​Уборка офиса
  4. ​Минеральная вата