Январь 2, 2017 – 19:08

Всі наші квартири дуже зручно розташовані і мають все необхідне для комфортного відпочинку. Якщо ви вирішили зняти квартиру погодинно то "моднахата" буде максимально правильним рішенням!
Квартири погодинно - в чому секрет нашого успіху у харків'ян?

Як часто ви стикалися з ситуацією, коли забронювавши квартиру або готель в Харкові, ви не отримували обіцяного комфорту, а часто і одні суцільні негативні емоції ?! Квартири погодинно в Харкові досить таки затребувана харків'янами ніша! Попит народжує пропозицію! Раніше наші клієнти розповідали нам жахливі історії про відомі харківські готелі які найчастіше, м'яко кажучи, не дотягують і до однієї зірочки за критеріями готельного бізнесу!

Вы можете снять квартиру посуточно Харьков по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Хто шукає той завжди знайде! Наш колектив вже не один рік кожен день, намагається робити більше, щоб послуга "квартира подобово Харків" була по справжньому простою, зручною та максимально Доступною!

Ось наші "три кити" на яких коштує послуга "квартири погодинно":

ДОСТУПНІСТЬ - Ми робимо все для того щоб квартири погодинно обходилися клієнту максимально дешево! З недавнього часу будь-яка квартира за три години оренди обійдеться вам всього в 100 гривень! Телефонуйте і переконайтеся в цьому самостійно.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ - Ми підтримуємо з більшістю наших клієнтів дружні і довірчі відносини. Ми поважаємо клієнта і завжди готові йти назустріч. Наших квартирах подобово на відміну від готелів не встановлені відеокамери і будь-яка інформація не підлягає розголошенню. Наші покоївки і менеджера ретельно підбиралися, навчалися, а так само добре перевірені часом.

ЧИСТОТА без компромісів - Ми ставимося дуже педантично до питання прибирання, дезінфекції сантехніки і прання постільної. Наші покоївки роблять ретельне прибирання в квартирах погодинно і регулярно проходять перевірку.

Бронь будь-який з квартир проводиться або в день поселення або напередодні. Для броні вам не буде потрібно передоплата все відбувається в лічені хвилини в телефонному режимі. Телефонуйте!


Похожие страницы:

  1. ​Квартири в новобудовах: плюси і мінуси
  2. Купити раковину для ванної правильно
  3. ​Інтернет-магазин будівельних матеріалів
  4. Устройство фундамента на болотистой почве