Март 7, 2015 – 07:28

В даний час В інтер'єрі використовується величезна кількість матеріалів. Як натуральних, так і штучних. Тому навіть нічим не примітну металеві двері можна перетворити в елегантну і стильну деталь інтер'єру. Більшість компаній надають за бажанням покупця можливість прикраси дверей з внутрішньої і зовнішньої сторони за допомогою широкого асортименту стилістичних елементів і матеріалів. Найпоширеніший варіант - обробка дубовим масивом. Так само часто використовується металлолаковое напилення, МДФ, вінілштучшкіра, різна дверна фурнітура і звичайна фарба по металу. Панелями МДФ зазвичай обробляють двері з внутрішньої і зовнішньої сторони. Широке застосування цього матеріалу обумовлено респектабельним зовнішнім виглядом, схожим на оздоблення з натурального дуба, а так само порівняно низькою ціною. Використовується цей матеріал для внутрішньої і зовнішньої облицювання дверного полотна.

Для тих, хто хоче підібрати більш економний варіант, підійде обробка з так званої вінілісшкіри. Вінілісшкіра - це один з декоративних матеріалів замінників натуральної шкіри. Цей вид матеріалу істотно низький за ціною. Дуже часто використовується для прикраси металевих дверей. Однак, він має свої мінуси. Вінілштучшкіра не самий практичний матеріал - дуже швидко приходить в непридатний стан, так як легко дряпається. Тому його термін служби украй невеликий. Але, не дивлячись на цей істотний изьян, вінілісшкіра має колосальний попит. Це обумовлено низькою ціною і широким асортиментом кольорів. Такий матеріал безумовно сподобається любителям часто оновлювати свій інтер'єр, завдяки можливості з легкістю і невеликими витратами переробляти зовнішнє оформлення дверей.
Покриттям з металлолака обробляють зовнішню частину металевих дверей. Такий матеріал характеризується високими експлуатаційними властивостями: стійкість до фізичного впливу, вологостійкість, міцність і висока довговічність. Варіанти кольорів і способи нанесення фарби досить різноманітні. Металеві двері з напиленням з металлолака ідеально підійдуть для заміських будинків. Але не виключений варіант використання в квартирах. Так само такий варіант підходить для компаній, для яких виготовлення вхідних груп під ключ звична справа.
За рахунок декоративної обшивки металевих дверей деревиною дуба звичний метал прихований під благородним і прекрасним видом теплого дерева. Декорування різними породами деревини віддають перевагу здебільшого прихильники класичного строго стилю оформлення інтер'єрів. Варто зазначити, що такий спосіб обшивки металевих дверей вважається найдорожчим. Це обумовлено ціною матеріалу (так як в основному вибирають рідкісні і цінні породи) і трудомісткою роботою. Як більш економний варіант стилізації дверей - це обшивка шпоном. Віртуозно укладені бруски з натурального дерева надають вхідній групі інтер'єру тепло, затишок і надають дверям стильний зовнішній вигляд.


Похожие страницы:

  1. Що таке консалтинг
  2. Плитка під цеглу
  3. Дача за одну неделю
  4. Травертин в дизайні будинку
  5. Пластикові вікна