Апрель 18, 2017 – 18:22

Тахометри призначені для визначення швидкості обертання об'єкта і швидкісних характеристик конвеєрних стрічок і аналогічних лінійних об'єктів стрічкового типу. Тахометри бувають двох типів - контактні і безконтактні. Контактний метод вимірювання швидкості обертання є більш точним. Контактні тахометри (лазерні фототахометри) вимагають повноцінний доступ до пристрою або агрегату, для якого потрібно зробити вимір. Безконтактні тахометри забезпечують безпеку оператора при проведенні замірів.
Цифрові тахометри - прилади, за допомогою яких вимірюють частоту обертання (кількість обертів за одиницю часу) обертових елементів (ротор, вал, диск і т. Д.) В агрегатах або механізмах.

Цифрові тахометри є зручними, функціональними і точними приладами, за допомогою яких збирають і передають певні дані, що допомагають автоматично управляти роботою обертових механізмів.

Вы можете купить тахометр в Украине по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Цифрові тахометри мають переваги над електронними:

цифровий інтерфейс;
обмін отриманими свідченнями;
автоматичний контроль
управління досліджуваними агрегатами. Тахометри цифрові застосовуються для контролю частоти обертання колінчастого вала і ін. Робочих органів в автомобілях і технологічних машинах.

У цифрових тахометр може бути задіяна аварійна сигналізація, скидання і обнулення накопичених значень, захист паролем, інформаційний обмін з комп'ютером.


Похожие страницы:

  1. Ковшові елеватори
  2. Що робить електрик?
  3. Керамічна плитка
  4. Меблі для туалету