"Стоит ли останавливать выбор на виниловом сайдинге? Утепление стен в Одессе"

Декабрь 23, 2014 – 16:43

Матеріал на вініловій основі стався наприкінці 60-70 х минулого століття, і донині користується великою популярністю.


Весь секрет популярності полягає в тому, що це невибагливий матеріал, який простий в установці і в теж час виглядає цілком не погано.

Вініловий сайдинг являє з себе спеціальні панелі з полівінілхлориду де то 1 мм в товщину. На вигляд це імітація дерев'яної обшивки внапуск. Так, різні виробники роблять продукцію різної форми, але в середньому розміри 300-400 см заввишки 20-25 см.

Плюсів у такому вигляді сайдинга безсумнівно багато:

Вініл не боїться контакту з водою, не блякне, не іржавіє, стійкий до механічних порушень та агресивного навколишнього середовища. Йому не країни терміти та інші комахи, на відміну від його дерев'яного товариша по класу.
Крім декоративну і захисну функції будинку можна додати ще й тепло і шумоізоляцію. Між панелями і стіною можна розмістити утеплювач, який, природно, не буде видно. Це поліпшить теплоізоляцію будинку, що дозволить заощадити енергію, також стане менше шуму.
Вінілові панелі сконструйовані так, щоб навіть процес монтажу сайдинга своїми руками був максимально швидким і легким.
Сайдинг не токсичний, стійкий до погоди і гарантує хорошу вентиляцію. Виробники дають гарантію на тривалу міцність і звичайно, такий сайдинг легко відмити.
Недоліків у вінілового сайдинга також вистачає. До них можна віднести:

Не рекомендується використовувати вінілове покриття у регіонах із сильними негативною температурою. Вініл сильно стискується і розтягується при морозі і коливання температур, це може стати причиною поломки.
Вініловий сайдинг схильний нетривалому горіння і плавлення. Це потрібно враховувати при виборі сайдинга.
Виробників сайдинга дуже багато. А ще більше реклами. У магазинах вам безпосередньо про якість брехати не стануть, але теж не все розкажуть. Популярний сайдинг їх країн першовідкривачів такого товару США і Канади. В основному вініловий сайдинг цих країн виробників має високу якість, але ціна не всім по кишені. Хорошим аналогом може бути наш російський виробник, але з підправленням. Якщо це сайдинг з Північної Америки ви просто виберете колір і комплектуючі. А для вітчизняного виробника все набагато складніше. По - перше, остерігайтеся спільного виробництва з іншими країнами (Росія - Німеччина, Росія-Франція). Це продукт повністю російський, що продається під іноземною маркою. Адже люди думають, що якщо вони виберуть іноземний сайдинг, то якість буде неодмінно вище. На цю вудку їх ловлять виробники. По - друге, вибирайте вітчизняну марку, що довгий час на ринку. По - третє, уважно вибирайте комплектуючі світлого або білого кольорів, якщо задумали вже придбати комплектуючі темного кольору, вимагайте письмову гарантію продавця, що і їх не поведе на сонці, а в разі чого вони обміняють товар або обирайте американські комплектуючі. В четвертих - вибирайте сайдинг в основному світлих пастельних тонів. Це запорука того, що через кілька років ваш «неповторний» сайдинг просто не вигорить.


Похожие страницы:

  1. Будівництво невеликого будинку
  2. Современное строительство ворот и заборов
  3. Травертин в дизайні будинку
  4. ​Виключаємо помилки при будівництві будинку