Як зробити каналізацію в приватному будинку своїми руками: інструкція по створенню каналізаційної ями

Сентябрь 29, 2014 – 20:02

Фото канализации в частном доме Існує три найважливіших завдання, які потрібно вирішити при споруді приватного будинку.Перша - це якісне водопостачання ділянки, для задоволення гігієнічних потреб і поливу садової території.Друга - електрообладнання та саду функціональним освітленням.Ну і нарешті, третя полягає в оснащенні території каналізаційної ямою, про яку ми зараз і поговоримо.

 

zacem необхідні каналізацію в приватному будинку?

  Канализация в частном доме из железобетонных колец  

Якщо ви живете в квартирі, питання про те, zacem необхідні каналізацію в приватному будинку, ви повертаєтеся ви vozniknet, т..к. у всіх квартирах присутній стік води в центральний колектор, який обслуговує ЖКГ.

 

У приватному будинку така розкіш рідко присутня, тому для забезпечення комфорту необхідно зробити каналізацію своїми руками.Для початку варто визначити вид майбутньої каналізації: общесплавная або роздільна.Перша являє собою загальну вигрібну яму, в яку будуть надходити не тільки побутові стоки, а й дощова або тала вода.Роздільна каналізація є більш раціональною, тому що вона складається з окремих відсотків, а значить стає легше підтримувати робочий стан каналізації та істотно скоротяться витрати на очищення стічних вод.

 

Перед тим як починати будувати каналізацію в приватному будинку своїми руками, потрібно скласти необхідний проект і визначити коло завдань, який буде виконувати каналізація. Монтаж канализации с септиками Існує дві ситуації пов'язані з проектуванням трубопроводу для каналізації, а саме:

 
     
  1. Будинок має раковину і душ, туалет знаходиться на вулиці.У цьому випадку немає необхідності здійснювати роботи з прокладання складного трубопроводу із створенням очисної споруди.Необхідно просто вивести стічну трубу з будинку на вулицю і змонтувати найпростішу систему для очищення стічних вод (каналізаційну яму).
  2.  
  3. Будинок має не тільки раковину з душем, а й унітаз. У цьому випадку потрібно спорудити надійну систему очищення стічних вод, що б виключити забруднення даної водою всього ділянки.Для цього застосовують септики, про які ми поговоримо трохи пізніше.
  4.  
 

Розглянемо докладніше дані ситуації, що б зрозуміти, як здійснити монтаж каналізації в приватному будинку.


Источник: samdizajner.ru

Возможно, вам понравится:

Опалення приватного будинку своїми
Опалення приватного будинку своїми

ТАЄМНИЦІ Підземелля - sovsekretno
Робоча столичні, довгі rabotaûŝij помічники, podelilsâ Своїми émociâmi нагоди трагедії (у нього є свій власний народ не називати PROSIL): "Кожного разу, коли я prihožu працювати, не означає, що udastsâ мені виходу živym сьогодні ..... Росії Володимир Путін.

ЖИТИ. Прес-конференція мера Омськ В'ячеслав Dvorakovskogo - Омськ тут
Якщо ти щось зробив у місті своїми руками, як можна все кинути? "12:15 Питання:" Наскільки вам..

Бандитський Єкатеринбург - Загальноросійська суспільно-політична електронна газета The
Це не окремий випадок, коли серед чесних людей завелася паршива вівця.Міська адміністрація .. тілесних ушкоджень літній жінці.


Похожие страницы:

  1. Будівництво дачного будинку Своїми Руками Фото
  2. Будівництво Приватного Будинки Своїми Руками
  3. Будівництво Дахи Приватного Будинки Своїми Руками