Монтаж каналізації своїми руками

Февраль 10, 2014 – 08:52

Проблема в цене Багато жителів нашої країни мріють про те, щоб жити у своєму власному домі.Причому мова йде саме про житловому приміщенні з усіма зручностями. Найчастіше для організації деяких зручностей в приватному секторі доводиться докладати додаткові зусилля.Це стосується в першу чергу каналізації.

Проблема в ціні

 

Монтаж каналізації в приватному будинку припускає проведення цілого комплексу робіт.Безумовно, можна звернутися за допомогою в організацію, яка займається проведенням подібного роду робіт.Однак ціна роботи з монтажу каналізації досить висока. Фахівці беруть за свої праці досить велику суму коштів. Монтаж канализации внутри помещения Найчастіше монтаж каналізації заміського будинку стає невигідним, тому люди починають відмовлятися від подібного роду ідеї.

 

Прайс на монтаж каналізації, який пропонують представники відповідної компанії, досить великий і включає в себе весь перелік робіт з установки каналізації в будинку.Є й більш простий вихід з ситуації, що склалася, а саме монтаж каналізації своїми руками.

Поетапний монтаж каналізації приватного будинку

 

Монтаж канализации своими рукамиВарто поговорити про монтаж каналізації в приватному будинку своїми руками більш докладно.

 

Для монтажу каналізації найчастіше використовуються пластикові труби.Цей матеріал є одним з найнадійніших на сьогоднішній день.Весь процес можна розділити на кілька етапів.

 

1. Монтаж каналізації всередині приміщення.

 

2 Монтаж каналізації на вулиці.

Монтаж каналізації всередині приміщень

 

Всі труби всередині будинку soedinâûtsâ між soboju.Схема монтажу каналізації достатньо проста. Для того, щоб з'єднати без особливих проблем всі труби всередині будинку, необхідно купувати спеціальні «коліна», фітинги, втулки.Вони дозволяють виробляти вигини.

 

Строительство выгребной ямы Всі пластикові труби потрібно з'єднувати за допомогою пластикових муфт або розтрубів.Вставка труб здійснюється в підполі в підвіси. Їх потрібно закріпити своїми власними руками за допомогою анкерних болтів.

 

Необхідно також забезпечити нахил відвідних труб. Це полегшить стік води. У зв'язку з цим підвіси робляться різної довжини.Отже, найвищою точкою каналізації є труба, яка відводить стічні води від раковини, ванни і унітазу.Вигрібна яма, в свою чергу, буде найнижчою точкою системи каналізації.

Перехід зсередини назовні

 

На другому етапі організовується каналізація за межами дому.Для того, щоб стік йшов у яму, для початку варто зробити перехід каналізаційної труби з будинку на вулицю.


Источник: good-com.ru

Возможно, вам понравится:

Двір приватного будинку своїми руками
Двір приватного будинку своїми руками

Минає Вологда - Московський комсомолець
Витоки домовик дерев'яне різьблення організувати роботу Своїми glubokuû корінням в глибоку старовину...


Похожие страницы:

  1. Будівництво недорогі будинки Своїми Руками
  2. Будівництво Канадського Будинки Своїми Руками
  3. Будівництво Дахи Приватного Будинки Своїми Руками
  4. Будівництво Фундамента Будинки Своїми Руками