Як правильно побудувати каркасний будинок своїми руками

Февраль 16, 2015 – 10:55

kak-pravilno-postroit-karkasnyj-dom-svoimi-rukami У нашій країні щорічно збільшується обсяг будівництва каркасних будинків.Використовуються будь-які технології, в тому числі канадська і фінська, але справа не в цьому.Каркасне малоповерхове будівництво, використовуючи будь-яку найсучаснішу будівельну технологію, більш ефективно застосовує сучасні будівельні матеріали.Каркасні будинки в нашій країні користуються великою затребуваністю в останні роки, аж до того, що чимала кількість громадян намагаються будувати (і будують!) Їх своїми руками, не запрошуючи професійні будівельні бригади.Дійсно, споруда каркасного будинку не так складна, як це може здатися на перший погляд, і за наявності великого бажання цілком може бути виконана самостійно.

 

Чи варто утеплювати каркасний будинок?

 

Перше, з чим ви повинні визначитися, якщо задумали споруду каркасно-щитового будинку, це його призначення.Що це буде - заміський будиночок для літнього відпочинку або будинок з можливістю цілорічного проживання.

 

Каркасний будинок називається каркасним, тому що його основу складає легкий дерев'яний каркас.По суті, весь будинок є спорудою з вертикальних стійок і горизонтальних обв'язок.Укупі з основними матеріалами застосовується теплоізоляція, що має максимально низьку теплопровідність. kak-pravilno-postroit-karkasnyj-dom-svoimi-rukami-4 Облицювання внутрішніх і зовнішніх поверхонь вибирається господарем по своєму смаку, вибір матеріалів для облицювання надзвичайно різноманітний.

 

Напевно, відразу зрозуміло, що ступінь утеплення будинку, матеріали, які підбираються для цієї мети, безпосередньо залежать від призначення будови - для сезонного або цілорічного проживання.Якщо взяти для прикладу центральну кліматичну зону Росії, то товщина дощок для цілорічного каркасного будинку повинна перевищувати 100 мм, при меншій товщині утримати тепло в будинку в серйозні зимові морози буде дуже складно.Утеплювач краще всього вибирати, використовуючи дані, надані НДІЗБ за результатами наукових досліджень.Наприклад, 4 см шару пінополістиролу за своїми теплопровідним характеристикам рівні шару мінвати 45 мм, древеноволокністой плиті 65 мм, деревині 140 мм, керамзитобетону 380 мм та цеглі 860 мм.

 

Obustrojstvo основою

 

Будинки Будівництво каркаса, як правило, Малоповерхове.Професіонали в категоричній формі не радять зводити каркасний будинок понад 2-х поверхів, тим більш самостійно, без участі фахівців-будівельників.Другий поверх, якщо ви вважаєте його необхідним, краще зробити мансардним.Оскільки каркасні будинки порівняно легкі, будівництво глибокого фундаменту для них не буде потрібно.


Источник: vse-delaem-pravilno.ru

Возможно, вам понравится:

Переваги каркасних будинків
Переваги каркасних будинків

"Ностальгія за Кенігсбергу": враження польського журналіста про Калінінграді - klops.ru
Польський журналіст Pilavskij Кшиштоф (Кшиштоф Piławska) У видання "Przeglad" podelilsâ Своїми ваш досвід Калінінграда."Клопс.Ru" повністю публікує перекладену порталом ИноСМИ.ru статтю. ..

Свій 55-річний ювілей відзначає північний округ Миасса - Miasskij Робота
Побудувати .. Квадратні метри Своїми руками. Треба-Каже, що в той момент, малюк провів Tak Частина V Калінінграда і Свердловську.У 1986 році на будівельних об'єктах почав трудитися перший молодіжний загін.А в листопаді наступного року в експлуатацію був зданий перший будинок на МЖК.


Похожие страницы:

  1. Будівництво Каркаса Будинки Своїми Руками
  2. Будівництво недорогі будинки Своїми Руками
  3. Будівництво Літньої Альтанки Своїми Руками
  4. Будівництво Веранди до Будинку Своїми Руками
  5. Будівництво Літньої Веранди Своїми Руками