Будуємо каркасний будинок своїми руками «Каркасні будинки

Декабрь 20, 2014 – 05:38
построить каркасный дом своими руками не так уж и сложно  

Навіщо будувати свій каркасний будинок своїми руками?

 

Причин, власне, дві:

 
     
  1. Бажання заощадити на вартості роботи з будівництва будинку.
  2.  
  3. Розуміння, що вкрай мало знайдеться будівельних компаній, які побудують будинок «як для себе»
  4.  
 

Автор статті спілкувався в Канаді з російським емігрантом, власником будівельної фірми.За його словами, для канадського заміського жителя, особисто брати участь у будівництві власного будинку - абсолютно в порядку речей.Дуже поширена така схема: сім'я наймає свого роду «відповідального консультанта», який керує будівництвом і контролює всі етапи виконуваних робіт. проект — основа строительства Безпосередньо всі будівельні операції виконують при цьому самі майбутні домовласники.

 

І справа тут не тільки в економії коштів на будівельну бригаду.

 

В Канаді, на відміну, наприклад від США, люди живуть більш осілим життям, і будуючи будинок для своєї родини, вже на етапі будівництва намагаються передати своєму майбутньому будинку частинку своєї душі, свого «сімейного духу ».

 

Звичайно, багато в чому така популярність будівництва каркасного будинку своїми руками стала можлива із за відпрацьованою багатьма десятиліттями будівельної технології.

 

В Росії, як і в багатьох суміжних країнах, складно знайти будівельну компанію, яка займається будівництвом каркасних будинків хоча-б років 50, у якої багатий будівельний досвід і значний список побудованих каркасних будинків.

 

Частково, у вирішенні питання пошуку якісних будівельників може допомогти цей сайт, за рахунок того, що тут можна побачити процес будівництва будинку тієї чи іншої будівельної фірмою і дізнатися ціну, яка була за нього заплачено.

 

Якщо ж ви прийняли рішення будувати собі каркасний будинок своїми руками, то ось, що може вам знадобиться в цій захоплюючій справі:

 

По перше проектування.

 

, цей крок може osuŝestvit самостійно (потрібна наявність sootvetstvennoj підготовки та володіння arhitekturnimi programmami) або придбати PROFESSIONAL.Зараз чимало як спецалізованих програм, так і архітекторів-фрілансерів, так що на цьому етапі особливих проблем зазвичай не виникає.

 

Для проектування найбільш часто користуються такими програмами:

 

ArchiCAD  
Google SketchUp (Дуже популярна безкоштовна програма)  
План 3D
 
AutodeskAutoCad  
Arcon

 

Voobŝe, крок proektrovaniâ будинок вимагає до себе увагу всіх членів сім'ї, то, що жити в будинку Усім і Переробляти проект стадії будівництва або мотузки після його одноголосно і автомобільним транспортом.Простіше ще до початку будівництва постаратися врахувати побажання всіх домочадців і постаратися зробити майбутній будинок максимально зручним для всіх.


Источник: www.karkas.pro

Возможно, вам понравится:

Переваги каркасних будинків
Переваги каркасних будинків

The Sims 4 дозволить вам зруйнувати вечірку напару з ненормальною старою.. - PlayGround.ru
Замість того, щоб бути простими запрограмованими болванками, якими ви керуєте, ваші Сіми тепер живуть: відтепер ви диктуєте створінням зі своїми власними почуттями.Якщо в один .. Багато в чому редактор будівництва в «The sims 4» був поліпшений приблизно так само, як і CAS.Так само ..

"Водоймище" своїми руками: як самостійно спорудити басейн на дачі - РІА НОВИНИ - Нерухомість
Будівництво басейну "під ключ" більшості дачників здається позамежним задоволенням... Як пояснюють в компанії "Марко-Пул", базові комплекти включають в себе металевий каркас, плівку ПВХ, систему фільтрації на основі кварцового піску і сходи...

Похожие страницы:

  1. Будівництво Канадського Будинки Своїми Руками
  2. Будівництво Кам'яного Будинки Своїми Руками
  3. Будівництво Приватного Будинки Своїми Руками Фото
  4. Будівництво Каркасного Гаража Своїми Руками Відео