Будівництво басейнів

Январь 3, 2015 – 07:07

Ця стаття циклу Каркасний будинок своїми руками розглядає безпосередньо будівництво каркаса будинку своїми руками.Ми докладно розглянемо як виконується верхня і нижня обв'язка каркасного будинку і встановлюються вертикальні стійки каркаса.Визначимо важливі моменти, які дадуть зрозуміти як побудувати каркас будинку максимально просто і швидко.

 

Зміст: (показати)

 

Отже, на момент початку складання каркаса у нас повинно бути:

 
   
 1. Готовий фундамент, вистоявши мінімум 7 днів.Повну міцність бетон набирає за 28 днів, але вже через 7 днів по бетонному фундаменту можна починати збирати каркас.Це безпечно і для фундаменту і для каркаса.Іногда при заливці ростверку в нього заздалегідь закладають анкера (шпильки) для подальшого кріплення бруса нижньої обв'язки.Тому, якщо Ви плануєте кріпити брус саме так, то на даному етапі Ваш фундамент буде виглядати як стовпи, пов'язані ростверком, плюс з ростверку виступають забетоновані одним кінцем анкера.
 2.  
 3. Має бути куплено дерево на каркас. Якщо дерево не сушене, то його потрібно якомога швидше монтувати і невідкладно після складання каркаса зашивати ОСБ.Тому ОСБ, в такому випадку, теж має бути куплено заздалегідь.
 4.  
 5. Всі пиломатеріали оброблені антисептиком.
 6.  
 7. Куплений руберойд для влаштування Протівокапіллярная гідроізоляція по фундаменту і опорним стовпчиках лаг.Для цього підійде звичайний руберойд без посипання і ультрафіолетової стабілізації (він трохи дешевше). Крепление бруса нижней обвязки анкерами. Детальніше про те, для чого укладається Протівокапіллярная гідроізоляція по фундаменту можна прочитати в статті.
 8.  
 9. Куплені всі необхідні кріпильні елементи. Точно підрахувати кількість всіх кріпильних елементів неможливо, так як кріплення - це витратний матеріал, часто ламаються, десь їх потрібно менше, а десь більше ніж планувалося.З практики можете сміливо для початку замовити близько 9-10 кг цвяхів: ≈ 5 кг - 120мм, ≈ 3 кг - 100 мм, ≈ 1 кг - 50мм.І саморізи: ≈ 500 шт - 100 мм, і ≈ 100 шт - 50 мм. Далі Ви легко зможете прикинути, на яку частину каркаса їх вистачило, і докупити відсутню кількість.
 10.  
 11. Є в наявності всі необхідні інструменти. Повний перелік цих інструментів ми приводили в попередній статті циклу.
 12.  
 13. Ще до початку закупівлі пиломатеріалів потрібно визначитися з товщиною теплоізоляції для стін, підлоги, перекриття.Так як незаплановане збільшення товщини утеплення може вимагати збільшення розмірів каркаса.
 14.  

Источник: remont90.ru

Возможно, вам понравится:

Будинок з дерева, канадська
Будинок з дерева, канадська

The Sims 4 дозволить вам зруйнувати вечірку напару з ненормальною старою.. - PlayGround.ru
Замість того, щоб бути простими запрограмованими болванками, якими ви керуєте, ваші Сіми тепер живуть: відтепер ви диктуєте створінням зі своїми власними почуттями.Якщо в один .. Багато в чому редактор будівництва в «The sims 4» був поліпшений приблизно так само, як і CAS.Так само ..

"Водоймище" своїми руками: як самостійно спорудити басейн на дачі - РІА НОВИНИ - Нерухомість
Будівництво басейну "під ключ" більшості дачників здається позамежним задоволенням... Як пояснюють в компанії "Марко-Пул", базові комплекти включають в себе металевий каркас, плівку ПВХ, систему фільтрації на основі кварцового піску і сходи...


Похожие страницы:

 1. Будівництво Кам'яного Будинки Своїми Руками
 2. Будівництво Фундамента Будинки Своїми Руками
 3. Будівництво каркасних Веранди Своїми Руками