Технологія будівництва будинку з бруса

Февраль 5, 2015 – 10:20

Дом из бруса Ті, хто володіє заміським ділянкою, завжди зацікавлені в будівництві дерев'яних будинків.Побудувавши брусовий житловий будинок, ви отримаєте власний якісний будинок, який буде ще і комфортним.Сама технологія будівництва будинку з бруса досить проста, і взятися за цю справу може кожен, хто має досвід роботи з електропили або ж бензопилою.

 

Отже, розглянемо як виглядає технологія будівництва брусових Будинок Своїми руками

 

Брюс Лан

 

Виды бруса З цього і почнемо наше будівництво. Найголовніше на цьому етапі - це вибрати найбільш якісний матеріал.Що ми повинні про нього знати?

 

Дереву притаманні такі якості, як щільність і міцність, а це можна порівняти навіть з багатьма металами, тому досить суворі вимоги пред'являються дерев'яним конструкціям будинку.Стіни дерев'яного будинку повинні характеризуватися міцністю, тривалим терміном експлуатації, а також надійної звукоізоляцією.Крім того, дерев'яні стіни повинні забезпечувати прийнятну температуру в будинку.Однак у деревини є і свої недоліки, вона не стійка до спалахів, має осадову деформацію, яка може проявитися в перші кілька років.

 

Заготовка брусаХвойні породи деревини відповідають всім санітарно-гігієнічним вимогам, з цієї самої причини стіни, побудовані з цього матеріалу, будуть служити довго.Хвойні породи стійкі до гниття і розтріскування, також вони дуже легкі та міцні.Првільно вибір бруса і грамотна технологія будівництва з бруса - це запорука гарного будинку, таким чином, слід придбати щільну і зносостійку деревину.

 

Існує два види бруса - профільований і цілісний. Розглянемо їх основні плюси і мінуси.


Источник: www.it-nv.ru

Возможно, вам понравится:

Опалення приватного будинку своїми
Опалення приватного будинку своїми

Інтерв'ю - Віктор Кислий, засновник і гендиректор Wargaming - Відомості
Вона працювала по електронній пошті - це була шахова партія на світовій карті: я робив свій хід своїми солдатиками, це автоматом запаковує, приєднувалося до електронної пошти відсилалося на сервер.Сервер розпаковував ..

Будинок, де дарують життя - Ваш Іркутськ
Тоді в Іркутській staraniâmi відомі повертається, професор медицини Михайло Сергійович Малиновського з'явилася перша, більше деревини, Пологовий будинок.У 1962 році .. Будівництво чинного корпусу перинатального центру почалося в січні 2011 року...

Похожие страницы:

  1. Будівництво каркасних будинків 5Х5 Своїми Руками
  2. Будівництво Веранди до Будинку Своїми Руками
  3. Будівництво Дерев'яною Веранди Своїми Руками