Май 10, 2014 – 07:58

Ливневый водоотводСеред багатьох завдань, що виникають перед забудовниками в процесі робіт, досить частою є забезпечення інженерними комунікаціями, в тому числі і дренажем.

 

Зазвичай опалубку споруджують фахівці, але при невеликому дачному або не зовсім дачному будівництві при наявності часу і сил можна спорудити найпростішу опалубку своїми руками.

 

Конструкція найпростішого саморобного тимчасового будинку для дачі або тимчасового проживання при будівництві зі звичайних бетонних кілець для колодязів.

 
   
 • Альбон
 •  
 

Опалубка для фундамента своими руками Пристрій дренажу фундаменту - питання, яке багатьох вводить в замішання під час будівництва будинку, оскільки не кожен уявляє собі фронт цих робіт і технологію їх проведення.Я трохи розповім про це, не вдаючись у технічні нюанси.

 

Будівництво бюджетного дачного будинку своїми руками з собівартістю виготовлення менш 60000 рублів.

 
   
 

Тимчасовий будинок для дачі із залишків від машин: капотів, кришок багажника і стекол.

 
   
 • Ковбой
 •  
 

Як побудувати будинок з піддонів Своїми руками.

 
   
 

Самодельный дом из бетонных колецТимчасовий річний будинок можна виготовити зі старих дощок, шматків фанери, старої дерев'яної меблів ізоляції і старих автомобільних шин.

 
   
 

Конструкція 2-х кімнатного дачного будиночка з мансардою - каркасний, утеплений.Складається він з двох кімнат, передпокою і горища, теж пристосованого для житла.Житлова площа будинку - 27 м2 і мансарди - 18 м2.


Источник: www.freeseller.ru

Возможно, вам понравится:

Опалення приватного будинку своїми
Опалення приватного будинку своїми

Олександр Лукашенко - Глава 20 польоту Belarusi - Посольство Республіки Білорусь в Russie (прес-реліз)
У стабільних 2000-х в передвиборній програмі Олександра Лукашенка залишається незмінним один з головних пунктів - будівництво житла.Для порівняння, минулого року під .. Їх розконсервовують двічі: у 2006-му, щоб мерзнути на «полишаючи» і 2010-му - громити Будинок уряду.

Похожие страницы:

 1. Будівництво дачного будинку Своїми Руками Фото
 2. Будівництво каркасних Бані Своїми Руками Відео
 3. Будівництво Ламаної Дахи Своїми Руками Відео
 4. Будівництво Дахи Будинки Своїми Руками Відео