Декабрь 1, 2014 – 01:28

Строительство дачного дома своими рукамиБудівництво дачного будинку своїми руками

 

Пам'ятаючи ідею будівництва дачного будинку - «це повноцінний свій будинок, на дачній ділянці, для всесезонного комфортного проживання за межею мегаполісу ...» (докладніше дивіться будівництво дачного будинку), розглянемо вимоги до будівництва дачного будинку своїми руками і як їх реалізувати.
До дачного будинку постійного проживання власник пред'являє ті ж вимоги, що й до звичайного житлового будинку.Вся різниця тільки в розміщенні свого будинку на дачній ділянці, а не на ділянці, виділеній під ІЖС.

 

В розділах сайту докладно описані підходи до реалізації будівництва дачного будинку своїми руками і як це можна зробити більш ефективно і дешево.Дивіться:

 

Каркасний дачний будинок. Поверховість.

 

Каркасний дачний будинок

 

Каркасный дачный домДля постійного проживання бажано розділити «денну» і «нічну» зони в своєму будинку.Оптимально розмістити всі необхідні приміщення дозволить або мансардний каркасний дачний будинок, або двоповерховий каркасно щитовий дачний будинок.
Розміщення житлових приміщень каркасного дачного будинку на двох рівнях, дозволяє оптимально використовувати площу свого будинку, як корисну (мінімум коридорів і переходів), а також обігріти каркасно щитовий дачний будинок однією піччю або котлом з мінімальною довжиною опалювальної системи.
Вибираючи проект Вашого майбутнього каркасного дачного будинку, пам'ятаєте, що оптимальна форма конструкції свого будинку - це куб.Кубічна форма свого будинку, це:

 
   
 • оптимальний периметр, т.е. мінімальна вартість фундаменту;
 •  
 • оптимальна площа зовнішніх стін, т.е. мінімальна вартість будівництва і мінімальні витрати на опалення свого будинку, т.к. через стіни відбувається втрата тепла;
 •  
 • мінімальна площа даху, т.е. мінімальна вартість будівництва і мінімальні витрати на опалення будинку, т.к. через дах відбувається втрата тепла;
 •  

Источник: dom-zd.ru

Возможно, вам понравится:

Опалення приватного будинку своїми
Опалення приватного будинку своїми

Олександр Лукашенко - Глава 20 польоту Belarusi - Посольство Республіки Білорусь в Russie (прес-реліз)
У стабільних 2000-х в передвиборній програмі Олександра Лукашенка залишається незмінним один з головних пунктів - будівництво житла.Для порівняння, минулого року під .. Їх розконсервовують двічі: у 2006-му, щоб мерзнути на «полишаючи» і 2010-му - громити Будинок уряду.

Похожие страницы:

 1. Будівництво Приватного Будинки Своїми Руками Фото
 2. Будівництво дачного будинку Своїми Руками Відео
 3. Будівництво односхилий дах Своїми Руками Фото
 4. Будівництво дачного туалету Своїми Руками
 5. Будівництво Побутовки Своїми Руками Фото