Садовий будиночок своїми руками: класика з бруса + нестандарт за фінською технологією

Январь 17, 2015 – 09:28

Садовый домик своими руками: классика из бруса + нестандарт по финской технологииУ наші дні більшість людей в теплу пору року хоче жити на природі.Дихати чистим повітрям, на час позбувшись від атмосфери галасливого задимленого мегаполісу і постійних стресів - мрія багатьох городян.Деякі роками збирають потрібну суму на будівництво капітального будинку на дачі.Але для того, щоб переїхати на природу, зовсім не обов'язково чекати, коли ж у вас збереться потрібну кількість грошей.Садовий будиночок може виявитися комфортним тимчасовим житлом, на його зведення не буде потрібно багато часу, обійдеться він недорого і жити влітку в ньому буде дуже приємно.Садовий будиночок Своїми руками побудувати реалістично, потрібно вибрати відповідний проект матеріал, opredelitsâ ціною.

 

Бюджетний варіант садового будиночка можна побудувати з бруса або використовуючи фінську каркасно-щитову технологію.Це будови одного типу, тільки при будівництві брусового вдома він обшивається брусом (профільованим або простим), а каркасний будинок обшивається ДСП, фанерою або ДВП.

 

Садові будиночки за фінською технологією - хороше рішення для дачної ділянки.Для легкої конструкції не потрібно масивний фундамент, каркас швидко обшивається оздоблювальним матеріалом.

 

Часу на будівництво такого будинку потрібно менше, ніж брусового, т.к. великі листи фанери, які використовуються для обшивки, кріпити до каркаса набагато швидше, ніж бруси.Такий будиночок можна звести навіть за тиждень, причому він буде виглядати презентабельно, особливо, якщо для обшивки використовувати вагонку з дерева.


Источник: diz-cafe.com

Возможно, вам понравится:

Опалення приватного будинку своїми
Опалення приватного будинку своїми

Дачні невдачі - Московський комсомолець
У Всім її готовність стані вони skinutsâ на будівництво нових доріг, ви можете організувати вивіз сміття або встановити protivopožarnyj щит... Вирішувати ці питання покликане Рязанське відділення Спілки Садівників Росії.


Похожие страницы:

  1. Будівництво дачного будинку Своїми Руками Відео
  2. Будівництво дачних будиночків Своїми Руками
  3. Будівництво Дахи Будинки Своїми Руками Відео