Июнь 2, 2015 – 18:54

Незамінним супутником людини з давнини до сьогоднішніх днів є дерево: немає жодного значущого події в історії людства, в якому б не були присутні згадки про нього – вогонь первісного вогнища, перші знаряддя праці і зброю, перші засоби пересування і навіть перші дитячі іграшки. У сучасному світі, з розвитком технологій виробництва більш міцних і довговічних матеріалів, люди не відмовилися від дерева – навпаки, стали більше цінувати.

 
Переваги дерев'яних будівель: тепло, затишок і чисте повітря

Дерево – один з найбільш екологічно чистих матеріалів, що знаходяться в розпорядженні людини. Тому будинки, споруджені з дерева, володіють своєю природною чистотою і особливою атмосферою: повітря в дерев'яному будинку відрізняється свіжістю, чистотою і не потребує додаткового зволоження навіть при наявності центрального опалення – дерево має здатність регулювати вологість.

Переваги дерев'яного будинку можна перераховувати нескінченно, однак не можна не згадати про теплоізоляційних особливості дерев'яних будинків: влітку в дерев'яному будинку панує прохолода, а в холодну пору року – відмінно зберігається тепло. Відмінна теплоізоляція забезпечується не тільки особливими якостями, притаманними деревині, але і якістю оброблених колод, а також щільністю стиковки вінців.

Завдяки сучасним технологіям, колоди в процесі фрезерної обробки набувають однакову, майже ідеальну прямокутну форму. Причому діаметр всіх оциліндрованих колод, складових зруб споруди, практично однаковий – тому стіни споруджуваного будинку виходять ідеально прямими і рівними, не вимагаючи додаткової обробки приміщень.

Як здійснити мрію про дерев'яному будинку

Протягом багатьох років будівельна компанія «Дерев'яний дім» займається створенням дерев'яних будівель будь-якої складності: будинків, котеджів, лазень, гаражів, альтанок і т.д. і може гарантувати якість і надійність своєї роботи великою кількістю виконаних проектів дерев'яних конструкцій. Москва і Московська область, а також сусідні з нею – ось географія робіт компанії «Дерев'яний дім».

Надійність методу з'єднання вінців оциліндрованих колод перевірена багатовіковим досвідом дерев'яного зодчества. Сучасні технології виробництва і способи обробки дерева, застосовувані компанією «Дерев'яний дім», удосконалюють процес зведення дерев'яних будівель, скорочуючи час і трудомісткість робіт. Процес вирубки сокирою пазів в колодах (так званих замків), профільна підгонка колод (вилучення в нижній частині колоди, звана чашкою) – повністю замінений на фрезерну обробку, що дозволяє досягти неймовірної точності збігів: збірка зрубу дерев'яного будинку займає мінімум часу і нагадує конструктор «ЛЕГО» – так легко і міцно стикуються всі деталі.

Завдяки тому, що діяльність компанії не обмежується лише будівництвом дерев'яних будинків, а включає в себе проектування, обробку, прокладення всіх видів комунікацій і навіть ландшафтні роботи – процес створення навіть величезного особняка займає досить мало часу.

Якщо Ви мрієте про дерев'яному будинку – зв'язавшись з фахівцями компанії «Дерев'яний дім», Ви отримаєте найдетальнішу консультацію, як її здійснити.


Похожие страницы:

  1. Будівництво сучасної лазні
  2. Будівництво невеликого будинку
  3. Будівництво Душа Своїми Руками
  4. Будівництво Дахи Своїми Руками
  5. Будівництво Веранди Своїми Руками