Перевага будівлі будинку з арболіту

Ноябрь 27, 2014 – 00:49

Більшу частину капіталовкладень, при будівництві будинку, доводиться на зведення фундаменту.Чим важче споруда, тим більш потужний потрібен фундамент. Щоб зекономити при будівництві, необхідно полегшити конструкцію будинку.Ми пропонуємо розглянути варіант будівництва будинку з арболіту.

 

Зміст

 

Порівняємо властивості деяких будівельних матеріалів

 

Вибір будівельних матеріалів, в даний час, дуже непоганий.Але кожен забудовник намагається здешевити споруду, тому оцінює плюси і мінуси кожного матеріалу, у пошуках оптимального рішення.Дуже важливо, щоб матеріал відповідав усім необхідним вимогам з точки зору екологічності, був міцним, володів хорошими теплоізоляційними властивостями.При всьому при цьому, бажано, щоб будівництво будинку не затягувалося.

 

газосиликатні блоки

 

По-перше, це виріб з бетону. По-друге, це досить складний матеріал, так як у нього певна технологія укладання.По-третє, будівлі з вимагають облицювання цеглою, а це значно ускладнює споруду, що призводить до того, що треба будувати більш потужний фундамент, з шириною цоколя до 50 см.Все це призводить до значного подорожчання будівництва.

 

дерев'яний будинок

 

Дерев'яний будинок (брус, оцилиндровка, колоди) чудові матеріали, екологічні, у цих будинках живеться і дихається легко.Але є й недоліки - дуже тривалий будівництво, висока пожежонебезпека. stroitelstvo-domov-iz-arbolita-1.jpgПодовження терміну будівництва відбувається через те, що після зведення зрубу, необхідно чекати більше року, коли зруб осяде, великі трудовитрати вимагає подвійна конопатка, необхідність обробки антисептиками.

 

цегляна кладка

 

Цегляна кладка. Розрахунок теплопровідності стін показує, що в середній смузі Росії необхідно зводити стіни в три цеглини, а це дуже багато, довго і дорого.Як і у випадку з газосилікатних блоків, така товщина стін і відповідно підвищене навантаження, призводить до необхідності будівництва посиленого фундаменту.Це, природно, збільшує витрати.


Источник: www.vopole.ru

Возможно, вам понравится:

Опалення приватного будинку своїми
Опалення приватного будинку своїми

Інтерв'ю - Віктор Кислий, засновник і гендиректор Wargaming - Відомості
Вона працювала по електронній пошті - це була шахова партія на світовій карті: я робив свій хід своїми солдатиками, це автоматом запаковує, приєднувалося до електронної пошти відсилалося на сервер.Сервер розпаковував ..

Будинок, де дарують життя - Ваш Іркутськ
Тоді в Іркутській staraniâmi відомі повертається, професор медицини Михайло Сергійович Малиновського з'явилася перша, більше деревини, Пологовий будинок.У 1962 році .. Будівництво чинного корпусу перинатального центру почалося в січні 2011 року...


Похожие страницы:

  1. Будівництво Будинків з Бруса Своїми Руками
  2. Будівництво Будинку піноблоків Своїми Руками
  3. Будівництво Будинків з арболіту Своїми Руками
  4. Будівництво Вуличного Туалету Своїми Руками