Будівництво будинку своїми руками ізгазобетона зі штукатуркою, плитним збірно-монолітним фундаментом, збірно-монолітним перекриттям, покрівлею з ондулина, дерев'яними склопакетами

Февраль 26, 2015 – 11:57
газосиликатные блоки

Газобетонна кладка

 

На відміну від інших кам'яних матеріалів газосиликатні блоки автоклавної підготовки відрізняються підвищеною і однорідної за матеріалом мікропористими, що обумовлює їх «дихаючу» здатність, а також видатні термоизолирующие параметри.

 

Незважаючи на те, що блоки з газосилікату просуваються, як незвичайно зручний в монтажі і теплозберігаючі будівельний матеріал, їх застосування доцільно лише у разі чіткого слідування техумовам виробника і придбання виключно фірмового продукту (наприклад, класу Wehrhahn, Hebel, Hess, Beston, Ytong), бажано із залученням спеціально навчених монтажників.

 

По акустичної захисту, теплоізоляційним параметрами, вогнезахисту газосилікатний блок істотно випереджає звичайний цегельний матеріал.

 

Naruzhnaя плитки Стен з автоклавного gazosilikata повинні bиtь paropronicaemoй з Komna naruzhu.У зв'язку з цим, забороняється газобетоноблочние стіни обробляти пінопластом, фарбувати пленкообразующими засобами, штукатурити цементною сумішшю.

 

Згідно з існуючими стандартами, для середньої кліматичної зони цілком вистачає стіни з відповідно до стандартами теплозахисту будівель газобетону перетином 40 см.

 

В даний час окремі заводи випускають якісні газобетонні блоки автоклавного затвердіння (Hebel ®, Wehrhahn ®, Ytong ®, Beston ®, Hess ®) з відмінною геометрією (± 1 мм), які можна збирати на спеціально вироблений клеевідного розчин.

 

Така стіна відрізняється мінімальними тепловтратами, тому, що ліквідуються холодні зони, створювані кладочним зазорами з цементного розчину, і, що важливо, витрати з укладання блоків мінімізуються орієнтовно на 30%.

 

Монтажний клей для газобетонного блоку реалізується за ціною в два рази більшої вартості традиційного піщано-цементного розчину, при п'яти-шестикратно меншому споживанні.

 

При зведенні стін з газобетоноблоков необхідно пов'язати масу лімітують факторів і технологічних тонкощів, в іншому випадку, замість економії по теплоізоляції, можна роздобути занадто прохолодні, преувлажненние, а трапляється і просто небезпечні конструкції.


Источник: www.home-prices.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво фундаменту будинку
Будівництво фундаменту будинку

Росія святкує день ВМФ і нарощує м'язи на зло «гордовитому сусідові» - KM.RU
У наступні десятиліття наш флот тільки нарощував свою міць, дозволивши молодий імперії воювати вже «обома руками» зі своїми суперниками.Пройшли три століття, а ..


Похожие страницы:

  1. Будівництво Будинку Своїми Руками Перекриття
  2. Будівництво Будинку Своїми Руками Пінобетон
  3. Будівництво Лазні Своїми Руками з Блоків
  4. Будівництво Лазні Своїми Руками з шлакоблоків
  5. Будівництво Будинку Своїми Руками Фундамент