Як побудувати будинок з пінобетону

Март 16, 2015 – 13:53

Как выстроить дом из пенобетона. Пошаговое управление строительства дома своими рукамиУщільнений пісок під плити замикається плівкою

 

Каркаси з арматури під стінки

 
Готова опалубка оббивається зсередини пергаміном. Під несучі стінки (у проміжки між пісочницями »і по периметру укладаються каркаси з арматури.

По розмітці розкладаються арматурні прутки нижньої решітки і прив'язуються до каркасів дротяними скрутками.До пов'язаної нижньої грат дротом кріпляться т.зв лисички »(проставки), до яких потім кріпиться верхня арматурна решітка з кроком 20см.Зараз все підготовлено до заливання бетоном. Прутки арматури скують »бетон надовго і побудований фундамент для будинку з пінобетону стане твердіше каменю.

 

Зрештою заливаємо бетон. Укладання з міксера »відбувається стрімко і без особливих проблем.

 

Как выстроить дом из пенобетона. Пошаговое управление строительства дома своими руками Заливка бетону із змішувача

 

Rassredotačivanie betonnoj konsistencii по опалубка

CellPadding = кордон "3" = "0" приєднуються = "центр">
 
Бетонну суміш помірно розподіляють по опалубці. Горизонтальність поверхні визначена бортами опалубки.Вирівнювання поверхні бетону проводиться деревної рейкою. Фундаментна плита виходить рівною і міцною.

Крок 2-ий - будівництво підвалу

 

Как выстроить дом из пенобетона. Пошаговое управление строительства дома своими рукамиПершими укладаються кутові пінобетонні блоки, нижню сторону яких змочують водою для кращого зчеплення з речовиною.Наверх першого ряду блоків для захисту від капілярної води наноситься розчинна гідроізоляція, гідроізоляційний склад наноситься в декілька шарів.Перед нанесенням наступного шару попередній копітко зволожується.

 

Будівництво Жарти Будинок спінений

 

Статус клею на піноблок

CellPadding = кордон "3" = "0" приєднуються = "центр">
 

Виготовлення клей для кладки penoblokov

CellPadding = кордон "3" = "0" приєднуються = "лівої">
Predstoâŝaâ Кладка penoblokov vedetsâ на клей рішень.Всі складові копітко дозуються. Суха клейова суміш засипається у воду. Как выстроить дом из пенобетона. Пошаговое управление строительства дома своими рукамиРозмішувати клейову суміш за допомогою електродрилі краще в пластиковому відрі - легше відмивається і менше гримить.

Спочатку суміш наноситься на горизонтальну поверхню пінобетонного блоку, а потім на вертикальну.Черговий блок укладається на місце і вирівнюється по горизонталі і по шнуру.У кладці зовнішніх стінок циркуляркою з твердосплавним диском робляться два паралельних пропила глибиною близько 5 см.

 

За допомогою зубила і молотка серединка між пропилами виламується і очищається від осколків.Над канавками вивішуються арматурні прутки, зварювані на кутах.Зварена арматура фіксується прокладками з щебеню в центрі канавки, що заповнюється цементним розчином.Таким макаром у нас виходить кут підвалу. Арматура буде міцно затримувати блоки і робитиме протівоусадочной функцію, надалі вбереже стінки від тріщин.


Источник: betostroy.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво фундаменту будинку
Будівництво фундаменту будинку

Росія святкує день ВМФ і нарощує м'язи на зло «гордовитому сусідові» - KM.RU
У наступні десятиліття наш флот тільки нарощував свою міць, дозволивши молодий імперії воювати вже «обома руками» зі своїми суперниками.Пройшли три століття, а ..

Похожие страницы:

  1. Будівництво Будинку Своїми Руками Перекриття
  2. Будівництво Будинку Своїми Руками Фото
  3. Будівництво Будинку Своїми Руками Фундамент