Будівництво в Улан

Октябрь 22, 2014 – 16:13
 

Урок 56 Будуємо камін Своїми руками

 

Наші Повсякденне napolnena багато життєві події, інформація поглинання комунікацій, зв'язку з rodstvennikami, друзів, колег по роботі - наша Свідомість і terpit перевантаження.Потрібна пауза - відпочинок в спокійній обстановці, в затишному кріслі з чашкою кави на підлокітнику, в оточенні якийсь пронизливої ​​тиші і напівтемряви, порушуваних лише цоканням настінних годинників і спалахом полум'я в каміні.Полум'я каміна заспокоює, оживляючи в пам'яті давно забуті приємні спогади ...

 

Споглядання відкритого полум'я ніколи не набридне, у всякому разі, так говорить відома крилата фраза.Вогонь викликає дивні почуття, що дрімають в людині довгі роки, з ним у нас якась генетична зв'язок, що поєднує з далекими предками, які проводили перед полум'ям вогнища довгі зимові вечори.Недарма існує навіть особлива заставка для монітора ПК, що зображає живе полум'я каміна. Якщо пристрій каміна в міському житлі створить складнощі навіть для професійних майстрів, то власникам дач і заміських садиб цілком під силу самостійне створення каміна.Цегляний камін своїми руками - послідовність робіт і необхідні матеріали - в цій статті.

 

Камін являє собою просту піч, його топка відкрита і більше нагадує нішу в стіні.Обігрів приміщення відбувається шляхом випромінювання енергії тепла, при цьому тепловіддача каміна невисока - вона дорівнює 10-20%, інше тепло витягає в трубу.Холодними зимами покладатися в питаннях опалення тільки на камін не варто, його буде недостатньо. Паливна камера каміна (у ній згорає паливо) повинна бути широкою, але не глибокої, стінки (бічні і верхня) виконуються з розширенням (розвалом) за напрямком до опалювального приміщення (під кутом в 45о-60о).Така конструкція дозволить направити більшу кількість теплової енергії в кімнату.

 

Розташувати камін можна поза стіни, вбудувати його в цегляну стіну (її товщина повинна бути не менше ніж у дві цеглини) або прибудувати до стіни.Камін, завдяки своїй конструкції, значно покращує вентиляцію приміщення, але він не здатний накопичувати і рівномірно віддавати тепло.Найбільша кількість тепла виділяється безпосередньо перед паливною камерою.

 

Вибір місця

 

Як не можна краще для пристрою каміна підійде торцева стіна, можна влаштувати камін між двох внутрішніх стін - в кутку.І навпаки, вкрай невдалим місцем для створення каміна буде стіна, розташована перед вікнами - як уже згадувалося, цей тип печей викликає активну циркуляцію повітря і при поганому ущільненні вікон почнуться протяги.


Источник: www.ulan-ude-stroy.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво фундаменту будинку
Будівництво фундаменту будинку

Росія святкує день ВМФ і нарощує м'язи на зло «гордовитому сусідові» - KM.RU
У наступні десятиліття наш флот тільки нарощував свою міць, дозволивши молодий імперії воювати вже «обома руками» зі своїми суперниками.Пройшли три століття, а ..

Похожие страницы:

  1. Будівництво Будинку Своїми Руками Пінобетон
  2. Будівництво Будинку Своїми Руками Фото
  3. Будівництво Будинку Своїми Руками Фундамент