Будинок з піноблоків за два місяці в двоем своїми руками

Июль 10, 2014 – 10:35

Дом из пеноблоков своими руками MOŽNE ви будуєте будинок з penoblokov Своїми силами без залучення Darba? Потужний.Що я з успіхом і зробив удвох з помічником.

 

До роботи приступили в серпні, закінчили по першому снігу.Були перерви в будівництві на усадку фундаменту і невеликі технічні перерви для поїздки додому і очікування матеріалу.Разом від закладки фундаменту і до підведення електрики (фінальне фото) пішло близько трьох з невеликим місяців.А чистої роботи не більш двох місяців.

 

І так невеликий звіт як я будував двоповерховий будинок з піноблоків удвох з помічником в 2012 році.Цього року я веду обробку цього будинку зсередини і зовні. Невеликий фото розповідь думаю теж буде.

 

В цій статті я не буду приводити ніяких розрахунків, вказівок розмірів і цін.Фотографій докладних можливо ви не побачите, як то не думав що буду викладати будівництво будинку в інтернеті, тому фоткал тільки основні моменти будівництва. Дом из пеноблоков за два месяца своими руками Це всього лише фото розповідь про будівництві і про те що будинок можна побудувати самому без особливих зусиль.Звичайно якщо ви це будете робити вперше - то вам необхідно буде консультуватися у будівельників.Але саме консультуватися а не залучати їх до роботи. Загалом ця розповідь для рукатих допитливих мужиків.

 

І так все як завжди - розмітив основу фундаменту, зняв дерен, поставив опалубку, вирахував об'єм бетону і замовив бетономішалки (міксери).Хлопці priehali і часові фундаментні bиl номера. На даний момент конкретні начинки bиli vstavlenи трубки ДЛЯ слухове.

 

Даємо фундаменту устояться а цим часом їдемо купувати піноблоки і клей ...)) Власне з чого і будемо будувати будинок.

 

Дом из пеноблоков своими руками Минув тиждень. Піноблоки і клей замовлені і привезені. Також привіз дощок для лісів.

 

Починаємо піднімати стіни. Піноблок цілком підйоми одному.Осаджуємо його на спеціальний клей - по клею його легко «катати» і підганяти.Можна звичайно і на цемент - це тяжче й довше. А клей спокійно замішується міксером на дрилі в бачку.За тиждень спокійно піднімаємо перший поверх. Піноблоки якщо треба відпилюємо спеціальної ножівкою.Кожен третій ряд армованих дротом по периметру.

 

Невеликий відпочинок - і нас чекає другий поверх.Їдемо замовляти дошки для міжповерхових перекриттів.

 

Перекриття покладені. Зроблено виліт під балкон другого поверху.Покладено чорнову підлогу. Занепогоділось - треба поспішає.


Источник: papaurfin.ru

Возможно, вам понравится:

Опалення приватного будинку своїми
Опалення приватного будинку своїми

Інтерв'ю - Віктор Кислий, засновник і гендиректор Wargaming - Відомості
Вона працювала по електронній пошті - це була шахова партія на світовій карті: я робив свій хід своїми солдатиками, це автоматом запаковує, приєднувалося до електронної пошти відсилалося на сервер.Сервер розпаковував ..

Будинок, де дарують життя - Ваш Іркутськ
Тоді в Іркутській staraniâmi відомі повертається, професор медицини Михайло Сергійович Малиновського з'явилася перша, більше деревини, Пологовий будинок.У 1962 році .. Будівництво чинного корпусу перинатального центру почалося в січні 2011 року...


Похожие страницы:

  1. Будівництво Будинку піноблоків Своїми Руками
  2. Будівництво Гаража з піноблоків Своїми Руками
  3. Будівництво Фундамента з Блоків Своїми Руками