Январь 26, 2019 – 18:23

Найпопулярнішими видами скління є дерев'яні та алюмінієві віконні рами. Слідом за ними по мірі використання йдуть віконні конструкції з ПВХ профілю. При цьому з кожним роком прихильників цього виду скління стає все більше. Цьому сприяє хороші ізоляційні властивості конструкцій. Проте, у всіх рамних конструкцій є один істотний недолік.

Віконні рами непрозорі для світла і при використанні в якості скління вони незмінно крадуть частину світлового потоку.

Срочная доставка груза в таксимозаказать по самой выгодной стоимости за услуги на сегодняшний день.

Таким чином, в тій чи іншій мірі в нашому мало сонячному кліматі, таке естетичне недосконалість м'яко кажучи не може повністю влаштовувати. Саме бажання отримати від віконного отвору максимальної світлопрозорості зумовило появу на ринку так званої фінською технологією скління.

СУТЬ ТЕХНОЛОГІЇ ФІНСЬКОГО скління

У типовій моделі безрамного фінського скління роль ізолюючого матеріалу виконує листове скло, яке кріпиться в невеликі рухливі каретки, вільно переміщаються по напрямних. У даній системі немає ні крадуть світло переплутав рам, ні палітурок стулок.

Крім того, до відмінних рис, якщо хочете, пріоритетами фінського скління, відноситься можливість практично повністю звільнити отвір від скляного заповнення при необхідності. Всі скла можуть бути зміщені до стіни, звільнивши 98% отвору для вільного провітрювання або інших цілей.

Відносна простота виготовлення, складання і установки дозволяє з успіхом застосовувати дану систему не тільки в традиційній міській забудові, а й для витонченого втілення прозорих стін в індивідуальному будівництві. Сьогодні особливо актуально фінське скління веранд і альтанок де-небудь за містом, де воно дозволяє повністю розкрити свої сильні сторони.

скління LUMON

Серед найбільш відомих торгових марок безрамного скління варто відзначити іспанська бренд Lumon «Лумон». Незважаючи на те, що дане скління міцно увійшло в свідомість наших співгромадян як фінське, спочатку воно було розроблено саме іспанським концерном. Саме завдяки його технологічної розробки в світ вийшла ця претензійна система, яка сьогодні є синонімом професійного використання будівельних світлопрозорих матеріалів для терас і фасадів.

Що слід знати про фінському склінні, якщо ви задумали використовувати його для засклення балкона або для установки на лоджії.

Даний тип заповнення балконного світлового прорізу не є звукоізолюючим.

Фінське скління має досить суттєву повітропроникність, що не убезпечує від температурних перепадів.

У більшості випадків цей спосіб варто розглядати лише як захист балкона від бруду, опадів, поривів вітру.


Похожие страницы:

  1. ​Что такое Оксандролон?
  2. ​Ванна або душова кабіна?
  3. ​Автономні системи опалення