Октябрь 17, 2018 – 16:30

Безкоштовний модуль пошук турів, вітрина гарячі тури на сайт турагентства.Виносной модуль пошук турів на сайт турагентства.

Купить модуль поиска для туристического сайта, по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

В даний час продажу в Інтернет стають значущим фактором у частці продажів на туристичному ринку. Туроператори сплять, і бачать себе великих, які працюють безпосередньо з туристами за допомогою Інтернет. Уже настав той період, коли агентствам потрібно подумати, як працювати в найближчі 2-3 роки? Відповідь очевидна. Необхідно побудувати свій сайт, свій інтернет магазин турів і встигнути зайняти поки ще вільну нішу в цьому секторі. Якщо ж сайт вже створений, то для повноти щастя його обов'язково треба наповнити сервісами, здатними здійснювати автоматичну продаж турів туристам практично без участі персоналу турагентства.

Виносний модуль пошуку турів і є таким простим рішенням.

Можливості безкоштовного модуля пошуку турів «Айті-тур»: Швидкий пошук туру online серед сотень мільйонів пропозицій десятків туроператорів. Тури не тільки пакетні, а й екскурсіонние.Показ результатів пошуку на сайті турагентства. Туристу і в голову не прийде, що він здійснює пошук турів на іншому сайте.Возможность отримання заявки по E-mail, зазначеному вами в налаштуванні модуля пошуку туров.Возможность для туриста оплати цієї заявки своєї кредитної картой.Возможность отримання запиту з модуля пошуку турів в свій аккаунт в системі і автоматичне формування з нього заявки для бронювання у оператора.Возможность настройки списку країн і операторів, які будуть показуватися в виносному пошуковому модулі на сайті турагентства.Возможность настройки шрифтів / коль овой схеми пошукового модуля.Возможность настройки форми модуля (прямі кути, закруглені кути) .Можливість вибору мови модуля (українська, російська) .Можливість вибрати розмір модуля пошуку турів з 5-ти різних тіпоразмеров.Возможность встановити 2 модуля пошуку турів: швидкий пошук ( на головну сторінку сайту) і розширений поіск.Возможность розміщення виносного модуля пошуку турів на сайті за 10 хвилин.

Можливість використовувати базову версію модуль пошуку турів БЕЗКОШТОВНО. Також ми пропонуємо додаткові можливості для модуля пошуку, які підвищують кількість замовлень. На сьогоднішній день наш модуль пошуку турів використовують 2300 туристичних сайтів України.


Похожие страницы:

  1. Види підлогових покриттів
  2. Теплосчетчики для квартир
  3. Як влаштована тепла підлога