Декабрь 18, 2017 – 09:42

Чи не помилимося, якщо скажемо, що в будівельних технологіях йде маленька революція, і застарілі технології без бою здають позиції інноваційним методам. Наливні (самовирівнюючі) підлоги - одна з технологій будівництва, що з'явилася на російському ринку на початку 2000-х років.

Види наливних підлог і їх переваги

Для отримання наливний поверхні рідкий розчин наливається на підставу. Застигаючи, суміш створює практично ідеально рівну в горизонтальному профілі поверхню. Види підлог залежать від застосовуваних складів, що впливають на естетику готового статі і особливості споживчих якостей. Який же наливна підлога краще?

Якісне скло для дверей придбати за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

Вибір статі безпосередньо залежить від мети заливки. У цьому сенсі розрізняють:

Цементосодержащий наливна підлога для вирівнювання основи;

Поліуретанові підлоги, що виконують одночасно функції вирівнювання і кінцевого покриття.

Цементний наливна підлога

Завдання такого статі - підготовка підстави для подальшої обробки. Самостійно не застосовуються, за змістом будучи цементним стягуванням нового покоління, але на відміну від стяжки, наливні підставу в рідкому стані має більш пластичну структуру, завдяки чому розчин самостійно розтікається по площі, заповнюючи будь-які нерівності, тріщини. Без зайвих трудовитрат виходить ідеальна поверхня, готова для монтажу декоративного шару лінолеуму, паркету або ковролінового покриття.

На ринку пропонується кілька видів самовирівнюються цементних заливок, що складаються з суміші цементу, вапна, дрібного піску і пластифікаторів.

Переваги самораспределяемой основи:

Простота використання;

Абсолютна вирівнювання навіть значно деформованого підстави;

Стійкість до перепадів температур і вологості.

поліуретанові підлоги

Завдяки унікальним властивостям поліуретанової заливки область застосування таких підлог воістину безмежна: квартири, приватні будинки, котеджі, офіси і навіть промислові та технологічні приміщення.

Всі склади безпечні з екологічної точки зору. Розрізняють три основних види поліуретанового наливної підлоги:

Епоксидний. Епоксидна заливка заснована на смолах і закріплювача. Склад дуже швидко «схоплюється», утворюючи дуже тверду поверхню. Декоративні візерунки задаються заздалегідь. Стійкі до вологи і тому часто застосовуються в басейнах, автомийках, ванних кімнатах.

Метілметакріладний. Даний підлогу призначений, перш за все, для промислових будівель. Він перевершує інші види по міцності і стійкості до реагентів. Висока зносостійкість дозволяє наливати метілметакрілади навіть під рух техніки. Повне застигання статі відбувається за годину, ще 2 години знадобиться для «набору» твердо-міцності. Тому наливати підлоги на підприємстві можна без зупинки виробничого процесу.

Поліуретановий. Саме таке покриття краще для житлових приміщень. Головна перевага поліуретанової підлоги - пластичність готової поверхні. Така підлога стійкий до вібрацій, усадки будови, ударам і іншим механічних впливів.


Похожие страницы:

  1. Магазин НПО Тамара
  2. Як я замовляв вхідні двері
  3. ​Ванна або душова кабіна?
  4. Школа англійської мови
  5. Оздоблювальні панелі з ДСП