Октябрь 23, 2018 – 19:34

Пристрій стяжки є однією з найважливіших операцій в будівництві. Основною причиною проблем при виконанні цих робіт служить неправильне приготування розчину: пропорції компонентів не завжди витримані правильно.

Розрахунок необхідно робити виходячи з того, яка саме марка цементу буде використовуватися. Найчастіше береться пескобетон.

Качественные кованые ворота цена, которых является самой выгодной на сегодняшний день.

види складів

Основне питання, яке необхідно вирішити, - вибір суміші. Застосовуються різні види розчинів, але в основі їх лежить або гіпс, або цемент. Технологія приготування в цілому однакова. Сухі компоненти перемішуються і розводяться водою до потрібного ступеня в'язкості. Опціонально можуть використовуватися добавки. Вони здатні істотно поліпшити властивості суміші.

Найбільш поширеним вважається цементний розчин. Він може бути використаний в будь-яких приміщеннях і при будь-якому рівні вологості. Однак при виготовленні слід дуже ретельно перемішувати компоненти. Погано перемішаний склад при малій товщині заливки може дати тріщини. Щоб уникнути розтріскування, можна використовувати арматурну сітку.

А ось гіпс не схильний до усадки, тому підходить для укладання тонким шаром. Та й висихає такий склад досить швидко - зазвичай достатньо двох діб. Однак потрібно пам'ятати, що такі суміші чутливі до вологи. Крім того, ангідридні розчини коштують дорожче.

виготовлення розчину

Сьогодні випускають і суміші на основі гіпсу або цементу у вигляді готових сумішей. Вартість їх трохи вище, однак присутні пластифікатори, що поліпшують заміс, що прискорюють затвердіння і зменшують усадку. Цементний розчин складається з наступних компонентів:

пісок;

цемент;

фібра.

Додатково можна використовувати пластифікатор. Пісок попередньо необхідно ретельно просіяти. Крім того, потрібно проконтролювати, щоб він був сухим. Що стосується цементу, то він повинен бути свіжим. При зберіганні його марка знижується і властивості погіршуються.

Інструкція по приготуванню виглядає так:

сухі складові перемішують між собою не менше п'яти хвилин;

води беруть третину від ваги цементу. Якщо придбаний пластифікатор, то він додається в воду;

в холодну рідину (температура не вище 20 градусів) акуратно і повільно засипають суху суміш;

після перемішування виготовлення розчину завершено.

Слід розуміти, що вручну зробити якісний заміс дуже складно. При великій площі приміщення необхідна бетономішалка. При маленькій - досить будівельного міксера або дриля з насадкою. Застигання починається через дві години. Витрата компонентів залежить від марки цементу. Так, пескобетон М300 беруть з розрахунку 18-20 кг суміші на 1 кв. метр при товщині заливки 1 см. Тому попередньо необхідно визначити необхідний обсяг будматеріалів.

Тільки після повного затвердіння розчину у ванні, наприклад, можна монтувати гідромасажний бокс. В іншому випадку бетон в цьому місці дасть усадку в будь-яку сторону, тоді порушиться стійкість боксу.


Похожие страницы:

  1. ​Як вибрати розпилювач для саду
  2. Как сделать раствор для стяжки?
  3. ​Краткая история рулетки
  4. Выбор плитки для кухни
  5. ​Як вибрати сейф для дому?