Февраль 16, 2018 – 16:59

Знайти будинки тайник для зберігання заощаджень, коштовностей, важливих паперів нескладно. Проблема в тому, що це небезпечно. Злодії знають популярні місця. Найбільш очевидний вихід, якщо варіант з внеском, осередком і банком не розглядається - це купити сейф. Розповідаємо, як правильно його вибрати.

Які бувають сейфи для дому?

Сейфи мають безліч характеристик, в числі ключових: стійкість, замок і спосіб установки. Кожна з них ділиться на кілька типів.

1. Взломостойкие сейфи

Вони діляться на класи. Чим він вищий, тим складніше його зламати. Для побутових цілей використовуються з I по III класи. Для розуміння, сейф IV класу може важити 300 кілограм, а VI класу - 1,5-2 тонни.

2. Вогнестійкі сейфи

Лучшие сейфы Вы можете приобрести тут, огромный ассортимент товара Вас приятно удивит.

Ступінь вогнестійкості говорить про те, скільки часу сейф зможе захищати вміст від пожежі: 30 хвилин, годину, півтора чи дві години. Залежно від цього показника у них є маркування 30Б, 60Б і так далі.

3. вогнезломостійкі

Універсальний варіант, у якого є захист і від злому, і від вогню.

4. Вбудований сейф

Вони монтуються в стіну. Це ті самі сейфи, які в фільмах ховаються за картинами, дзеркалами.

5. Меблевий сейф

Встановлюється в меблі, найчастіше - в шафу або в тумбу столу, наприклад. Такий варіант зустрічається в готелях.

6. Окремий сейф

Підлоговий варіант схованки. Як правило, такий сейф дуже важкий. Може мати можливість кріплення до стіни або підлоги за допомогою спеціальних болтів.

7. Сейф з ключовим замком

Все просто, головне - не втратити сам ключ або знайти для нього надійне місце зберігання.

8. Сейф з механічним кодовим замком

Тут потрібно обертати диск то вліво, то вправо по відношенню до шкали з поділками. Знову ж, як у фільмах, повертаєте за годинниковою стрілкою, потім проти годинникової, клацання - і двері відкриваються.

9. Сейф із електронним замком

Мова йде про клавіатуру з цифрами для введення коду або ж про відбиток пальця, сітківки ока власника, якщо це біометричний замок.

Скільки коштує сейф для дому?

Занадто великий розкид цін. Є варіанти вартістю до двох тисяч рублів, а є пропозиції майже за 2 млн рублів.

Насправді, від вартості сейфа залежить цінність речей, які в нього збираються покласти. Експерти рекомендують вибирати сейфи, які стоять 5-10% від суми для зберігання. Наприклад, на «Яндекс.Маркет» сейф за 5 875 рублів I класу стійкості до злому має в описі рекомендацію «для зберігання до 50 тис. Рублів». У реченні за 1 650 рублів вказується, що цей сейф підійде для зберігання незначних цінностей і документів.

Ціни на вогнестійкі сейфи складають від 6,5 тис. Рублів. Найдорожчі - універсальні - з захистом від пожежі і злому. Тут ціни починаються від 9 тисяч рублів.

Крім елементів надійності, на вартість сейфа сильно впливає його зовнішній і внутрішній вигляд, наприклад шкіряна обробка. Тому дорогі сейфи - не обов'язково найнадійніші.

Як вибрати сейф?

1. Вибираємо захист

Для сімейних коштовностей і важливих документів найкраще робити ставку на вогнестійкі. Якщо планується зберігати в ньому тільки гроші, то перевагу віддають стійким до злому. Але найнадійніше універсальні сейфи. Це як з машиною і каско: можна застрахувати тільки від збитку або тільки від угону, але краще, коли страховка покриває обидва ризику.

2. Визначаємо місце

Вбудований сейф не кидається в очі, і його складно вирвати зі стіни. Але з монтажем в неї можуть виникнути складності. Найпростіше робити це на стадії ремонту в квартирі. Також необхідно враховувати товщину стіни, яка повинна бути на 10 сантиметрів більше глибини монтируемого в неї предмета.

Якщо говорити про підлогових сейфах, то чим вони важче, тим безпечніше. Але в будь-якому випадку потрібно звернути увагу на можливість кріплення до підлоги або стіни.

Меблевий сейф особливо важливо добре заховати або не зберігати в ньому великі суми. Так що перед його покупкою краще відразу продумати, чи поміститься він в шафу так, щоб при цьому була можливість дійсно непомітно прикрити його одягом, наприклад.

3. Підбираємо ключ

У плані зносостійкості краще, звичайно, вибирати сейф з ключовим замком. Але в плані зручності виграє електронний. Якщо покупець не має наміру економити в цьому питанні, то надійніше брати моделі відразу з двома замками, де спочатку потрібно ввести код, а потім - повернути ключ.

4. Оцінюємо

Пам'ятаємо про правило: сейф не повинен бути дешевше 5-10% від вартості речей, які будуть лежати в ньому.


Похожие страницы:

  1. ​Как выбрать рулетку?
  2. Як вибрати матрац?
  3. ​Декоративний ламінат
  4. ​Як вибрати електролобзик