Январь 19, 2017 – 19:05

Одне з головних переваг реалізованих  вентильованих фасадів - ціна. Ми пропонуємо якісну продукцію і кваліфіковані послуги за розумною вартістю.

Ціна самого вентфасада складається з вартості вхідних в його склад компонентів - елементів каркаса, кріпильних деталей, ізоляційних матеріалів, облицювання і т. Д.

Придбати вентильований фасад Ви можете на  http://scanroc.ua/ вартість Вас неодмінно приємно здивує, як втім і високу якість виконаних робіт.


Вартість монтажу формується з розцінок на основні роботи (монтаж лісів, монтаж металевої підсистеми, установка теплоізоляції, розміщення і закріплення облицювальних панелей вентфасада) і додаткові роботи (монтаж металовиробів, декоративних елементів, додаткові покрівельні роботи).

Ми пропонуємо дійсно доступні вентильовані фасади - ціна за м2 у нас нижче, ніж у інших компаній, що працюють в цій сфері.

за рахунок:

Власного виробництва підсистеми.
Наявності у власності двох баз і складів, за які не доводиться платити орендну плату, яка зазвичай у інших компаній накладається на собівартість.
Наявність у власності всього необхідного і всілякого найсучаснішого обладнання (в т.ч. власні фасадні підйомники), яке необхідно для виробництва фасадних робіт, що також знімає статтю «оренда» з собівартості за м2.
Професіоналізм проектної групи, інженерів і монтажних бригад, які співпрацюють з нами вже протягом 10 років.


Для представлених на сайті вентильованих фасадів ціни за м2 є РЕАЛЬНИМИ, без додавання в процесі комерційної пропозиції і без удаваної економії за рахунок якості застосовуваних матеріалів - з їх допомогою простіше здійснити попередній підрахунок.


Похожие страницы:

  1. Інтимні засоби
  2. ​Уборка офиса
  3. Деревяні ліжка
  4. Пластикові вікна