Ноябрь 15, 2017 – 17:59

Одна з переваг металопластикових конструкцій - це хороша звукоізоляція. Але від міського шуму не сховатися навіть на останньому поверсі самої найвищого хмарочоса. Ми знаємо, як впоратися з цією проблемою. Далі перерахуємо найголовніші причини і способи їх усунення.

закладаємо просвіти

герметизація швів вікна

Якщо монтаж пластикових вікон проведений незадовільно, можуть зберігатися крихітні щілини й просвіти, службовці лазівками для води, холоду і сторонніх шумів. Ще раз встановлювати нові вікна дорого і клопітно, тому можна обійтися менш радикальним способом - ліквідувати всі наявні просвіти. Щілини прибираються монтажною піною - нею по периметру герметизують весь простір. А коли все повністю висохне, зайву застиглу піну відрізають ножем і зашпаклёвивают кожен шов.

Теперь Вы можете узнать все про пролив Дрейка абсолютно бесплатно.

Допускається закладення прорізів в самій квартирі, однак зовні - впоратися з подібним завданням важко. Найголовніше - з'ясувати причину появи таких щілин. Температура може впливати на зазори, то розширюючи їх, то звужуючи. Тут все не так однозначно, потрібно думка експерта. Майстри нашої фірми проведуть маніпуляції з гідроізоляції внутрішнього шва кваліфіковано і в найкоротші терміни. При цьому слід мати на увазі, що з'явилися зазори можуть свідчити про заводський брак, який викликає необхідність замінити вікна.

регулюємо зазори

Неякісна фурнітура та непридатний ущільнювач теж цілком можуть бути джерелом появи шумів. Тут настійно потрібно:

 • обстежити всі механізми;
 • провести заміну непридатних;
 • затягнути потрібні вузли.
 • Ну і нарешті, необхідно проконтролювати, як закривається пластикове вікно. Береться лист звичайного паперу, вставляється між стулкою. Якщо листок бовтається, а не затиснутий стулкою, з'являється необхідність проведення регулювання вузла. Перевіряти щільність примикання вікна треба по всьому периметру, добиваючись того, щоб лист був затиснутий скрізь рівномірно. Це добре б виконувати на регулярній основі, найоптимальніше - в осінній період до появи морозів.

  міняємо ущільнювач

  заміна ущільнювача вікна

  Звукоізоляційні проблеми часто є наслідком стирання ущільнювача. Це сильно впадає в очі, так як склопакет покривається брудом і водою, починають мучити протяги, навіть якщо стулки не відчиняють. Початок ремонту на увазі вибір високоякісного ущільнювача, щоб ця проблема була остаточно вичерпана. Що за чим слід:

 • Зачистка від що стало непридатним утеплювача і клею. Ножем поверхню зачищається, а потім відмивається за допомогою звичайних чистячих і миючих засобів.
 • Майбутнє місце приклеювання обезжиривается спиртом.
 • І тільки коли все до кінця висохне, клеїться новий утеплювач. Користуватися для поклейки потрібно спеціально призначеним клеєм.
 • Клей завдано, утеплювач прикріплений, тепер слід прикрити вікно - так утеплювач прикріпиться більш щільно.
 • Нехай Вас не вводить в оману уявна простота описаних дій - аж ніяк не всі зможуть ліквідувати зазори самі, зокрема, замінити віконний ущільнювач. Ці дії вимагають необхідного досвіду, тому все ж оцінку несправностей і їх ліквідацію краще довірити грамотним фахівцям.

  Похожие страницы:

  1. Підвіконня пластикові
  2. ​Як правильно класти лінолеум
  3. Будувати Фундамент Своїми Руками
  4. Регулювання пластикових вікон