Февраль 8, 2018 – 15:51

Як ерекція відбувається?

При сексуальному збудженні, в органах малого таза відбувається вивільнення оксиду азоту, який безпосередньо впливає на вироблення циклічного гуанозин монофосфата (цГМФ). Ця речовина викликає розслаблення артеріальних м'язів в печеристих тілах і сприяє їх наповнення кров'ю. У відповідь на підвищення цГМФ, виділяється фермент ФДЕ5, який пригнічує дію цГМФ.

Як діє Дженерик Сіаліс?

Купить сиалис Вы можете по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Дженерик Сіаліс містить активну речовину тадалафил. Цей компонент інгібує дію ФДЕ5 і рівень цГМФ залишається підвищеним. Що в свою чергу, через ряд біохімічних реакцій, призводить до збільшення кровотоку в печеристих тілах статевого члена і сприяє їх швидкому кровенаполнению. Але важливо зауважити, що дженерик Сіаліс діє тільки у відповідь на сексуальне збудження. На лібідо він вплив не надає.

Як діє Дженерик Сіаліс на ерекцію?

Дженерик Сіаліс діє дуже вибірково, практично не зачіпаючи інші види ФДЕ. Цим пояснюється майже повна відсутність побічних дій. Дія його можна зупинити, але ефект спостерігається протягом 35-40 годин. Одночасно з цим, слід зазначити, що дженерик Сіаліс починає діяти вже через 20 хвилин після прийому. Ефективність дженерик Сіаліс не залежить від наявності алкоголю в крові і їжі в шлунку.

Як і в яких дозах потрібно приймати Сіаліс?

Незважаючи на швидкість настання ефекту, дженерик Сіаліс слід приймати за дві години до передбачуваного статевого акту, бо саме в цей час, концентрація активного компонента досягає максимального значення. Рекомендована доза, в перерахунку на активну речовину, 20 мг. Приймати його частіше ніж один раз на добу не рекомендується.

Коли Сіаліс не слід приймати?

Перш ніж купити Сіаліс, необхідно з'ясувати наявність протипоказань. Їх всього два:

Індивідуальна непереносимість активного компонента або наповнювачів.

Лікування лікарськими препаратами, що містять органічні нітрати (майже завжди це препарати для лікування серцево-судинних захворювань).

Необхідно відзначити, що є харчові добавки для спортсменів, які збільшують концентрацію оксиду азоту в крові. Якщо ви приймаєте такі добавки, то можливі побічні ефекти.

Які можуть бути побічні ефекти?

Незважаючи на те, що тадалафіл діє дуже вибірково, у нього є деякі побічні дії. Найчастіші з них (7-10%) це головний біль і відчуття дискомфорту в шлунку. Набагато рідше (менше 1%) спостерігалося почервоніння обличчя, закладеність носа і запаморочення.


Похожие страницы:

  1. Какие бывают двери
  2. Аналізатори газу
  3. Дача за одну неделю
  4. Новобудови Києва
  5. Пластикові вікна