Июнь 14, 2018 – 18:27

Висока динаміка занять

Ми прибрали парти, підручники, нудні лекції і домашні завдання, але на заняттях відбувається повне занурення, це як розмовний клуб англійської мови але тільки кожен урок структурований, а вправи мають чіткий таймінг. Нудьгувати не доводиться. Так напрацьовується готовність, в залежності від ситуації, застосувати курси розмовної англійської мови.

Орієнтація на життєві ситуації

Для того, чтобы качественно изучить английский Вы можете обратиться нас сайт www.spacedeer.com.ua, стоимость услуг Вас приятно удивит.

Граматика і нові слова подаються і опрацьовуються в формі тренінгів, ігор, моделюючи ситуацій, які відбуваються з нами кожен день. Залучаючись до процесу, наводячи приклади, матеріал засвоюється швидше. Наші курси англійської мови в києві дають помітні практичний результат.

В кінці навчання ви точно дізнаєтесь чому навчилися і що дали вам курси англійської розмовної в АнтіШколе Space Deer в Києві

Фіксація мети і результату

На першому тижні навчання студенти мають на меті, якої хочуть досягти за курс. Для контролю і відстеження цього процесу протягом курсу англійської записуються короткі відео-інтерв'ю зі студентом. Так в кінці студенти можуть оцінити самі свою розмовну англійську мову

Результат, це не просто слова.

Ми готуємо до життя, а не до іспитів. ми перші курси англійської в Києві, де ти не пишеш тести в кінці, а спілкуєшся з носієм мови не менше 30 хвилин, один на один у вільній бесіді без шаблонів і сценаріїв. Кожен з носіїв одночасно і викладач англійської мови, а значить він оцінює розмову не просто по категорії сподобалося / не сподобалося, а робить повноцінний відгуки твого рівня за міжнародними стандартами. Ми працюємо з усіма English Speaking Countries, і якщо ти захочеш поспілкуватися саме з британцем або австралійцем, ми знайдемо потрібного человека.Ето не просто англійський клуб, а курс який продуманий щохвилини.

міждисциплінарний підхід

Щоб вивчити розмовну англійську, знань англійської мови для подолання мовного бар'єру недостатньо - студент може чудово розуміти на слух і писати, але все одно не говоріть.В наші курси англійської мови ми включили елементи психології, теорії комунікацій, акторської майстерності, соціолінгвістики і етики. Наші курси англійської мови не тільки вчать говорити англійською, а й значно розширюють можливості нетворкінгу і взаємодії з людьми. Ти побачиш яка ціна кожного заняття для твого особистого прогресу.

За допомогою розмовної методики АнтіШколи ти подолаєш психологічний бар'єр і почнеш говорити англійською без сорому. Це буде твій розмовний клуб англійської мови.

На заняттях в АнтіШколе не використовують російську, а наші викладачі говорять швидко і з акцентом тієї країни, де довше вчилися або працювали. Вже через 2 тижні з ними ви помітите, що стали розуміти Англійською мовою набагато краще.

Курси розмовної англійської в києві:

Нашим учням не потрібно змушувати себе ходити на заняття з англійської. Ми зробили курси англійської приємним і веселим, завдяки ігровому підходу і авторською методикою. Всі наші викладачі неймовірно турботливі і доброзичливі, люблять свою роботу і дають відгуки на вашу англійської після кожного заняття. В такому середовищі ви зможете по-справжньому розслабитися і почати спілкуватися англійською.

Відгуки студентів АнтіШколи англійської Space Deer:

"Для старту саме розмовної англійської, краще курсів я не зустрічав. По-перше, це реально весело. Тут вивчення англійської - це побічне явище. Це дійсно відмінне проведення часу і хороший розмовна англійська києві. А в цей час .... англійська, як-то, сам прийшов в голову. Вообщем, рекомендую! Для старту саме розмовної англійської, краще курси англійської мови в Києві я не зустрічав. Хороша ціна, зручне розташування офісів: Позняки, Олімпійська, Хрещатик


Похожие страницы:

  1. Дженерик Віагра купити
  2. Монтаж гіпсокартону
  3. Школа англійської мови