Октябрь 19, 2018 – 19:50

Наливна бетонна підлога може служити як самостійне підлогове покриття або бути основою під інші підлогові декоративні покриття. Бетонні підлоги влаштовують в житлових приміщеннях, офісах і промислових цехах (в основному тут їх і застосовують).

Вы можете получить подробную информацию, о том как получить биткоин прямо сейчас, абсолютно бесплатно!

Насправді бетонну підлогу виглядає як багатошаровий пиріг, що складається з наступних будівельних матеріалів: перший шар найнижчий на грунті - річковий пісок, потім шар керамзиту або щебеню, потім йде шар бетону (чорнова стяжка), гідроізоляційний і теплоізоляційний шари. Все це закінчується чистової цементним стягуванням для укладання декоративного покриття. Це може бути ламінат, лінолеум, паркет, ковролін і так далі.

Тепер розглянемо технологію влаштування бетонної підлоги. Знімаємо рослинний шар грунту. Розрівнюємо ділянку майбутньої підлоги. Укладаємо річковий пісок. Розрівнюємо його і утрамбовуємо. Товщина його повинна бути не більше 5 см. Те ж саме робимо з щебенем або керамзитом. Товщина цього шару - не більше 10 см. Заливаємо бетон (суміш цементу, піску, щебеню та води) товщиною 8 см. Накриваємо його подвійним шаром поліетиленової плівки. Поверх плівки кладемо теплоізоляційний матеріал, наприклад скловату. Для того щоб покласти чистову цементну стяжку, виробляємо армування статі. Для цього виготовляємо сітки з металевого дроту і вкладаємо їх на теплоізоляційний шар. Якщо влаштовується нами підлогу в житловому приміщенні, то для виготовлення будівельної сітки використовується дріт діаметром 3 мм і розмір осередків сітки повинен бути 10 х 10 см, а якщо - в гаражі або на складі, то - дріт діаметром 4 мм при розмірі осередків 5 х 5 см. Переходимо до установки маяків.

По периметру приміщення на стінах проводимо горизонтальні лінії на одному рівні. А між стінами на тому ж рівні натягуємо нитки або шнур, які будуть орієнтирами для установки маяків. За накресленим лініях і натягнутим ниткам встановлюємо на підлозі маяки. Відстань між маяками має бути менше довжини правило на 10-15 см. Правильність установки маяків перевіряємо рівнем. Маяки визначають остаточну висоту чистового статі. Коли маяки висохнуть, приступаємо до укладання останнього шару нашого пирога. Товщина чистової стяжки повинна бути близько 5 см.

Стяжка являє собою цементно-пісочний розчин з однієї частини цементу і п'яти частин піску, якщо цемент марки 500, і в співвідношенні 1: 4, якщо цемент марки 400. Розчин заливаємо на підлогу в простір між маяками рівнем трохи вище маяків. При цьому його розрівнюємо і трамбуємо. Остаточне розрівнювання виробляємо правилом, спираючись на маяки. При протягуванні правило (це дерев'яна або металева рейка з гладкою поверхнею довжиною 1,2-2,0 метра) треба різко рухати вліво і вправо, тоді розчин краще сідає і поверхню шару буде рівніше. При цьому правило треба постійно змочувати, щоб до нього не чіплявся розчин, тоді поверхню стяжки буде більш рівною і гладкою.

На наступний день, залитий підлогу затираємо дерев'яної теркою. Як тільки висохне стяжка (це приблизно 2-3 дні) на неї наносимо шар грунтовки і підлогу вже готовий для укладання на нього декоративного покриття.


Похожие страницы:

  1. Устройство бетонного пола по грунту
  2. ​Часті питання про натяжна стеля
  3. ​Пристрій промислових підлог
  4. ​Пять советов по аренде дома
  5. ​Поради щодо вибору ванни з акрилу