Июль 26, 2017 – 12:09

Перед вибором проекту під будівництво каркасних будинків потрібно зобразити на аркуші паперу (бажано міліметрової) площа і габарити ділянки в масштабі - це допоможе визначити оптимальне розташування і розміри площі квадрата під будинок.

Купить каркасный дом по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Архітектурна складова

Багато муніципальні освіти вимагають попереднього узгодження проекту будівництва, що б той гармонійно вписався в існуючий архітектурний стиль. Найчастіше це стосується забудови в межах міста, зведення будівель в котеджних селищах.

Якщо твердження влади не потрібно (будівництво за містом), і певного регламенту забудови немає, то можна дозволити собі будь-які прояви фантазії, які дозволяє ділянку і запас коштів. Якщо ж ситуація зобов'язує брати до уваги загальне оточення, то доведеться вибирати проект, відповідний певним зовнішніми параметрами (площа, висота, кольорова палітра і так далі).

кількість проживаючих

Каркасні будинки під ключ зводяться з урахуванням кількості людей, який будуть проживати в ньому. Наприклад, парі або сім'ї з одним / двома дітьми навряд чи необхідний особняк з площею 200 кв.м (в цьому випадку, єдиний показник до будівництва великого будинку - це побажання господарів), так як будинок - це не тільки «стіни», але і постійна графа витрат на оплату комунальних рахунків і обслуговування будівлі, відповідно, чим більше площа, тим дорожче його зміст.

Оптимальний спосіб розрахунку площі майбутнього будинку: 20 квадратів корисного простору на людину.

функціональність

При будівництві каркасних будинків необхідно враховувати функціональність майбутнього об'єкта. Проект повинен відповідати вимогам майбутніх мешканців: припустимо, для сім'ї з 4-5 чоловік недоцільно обирати планування з однією ванною кімнатою. Також, в даному питанні також важливо визначити, то є пріоритетними

Основні переваги каркасних будинків

Вартість нижче в порівнянні з вартістю цегляних або дерев'яних будинків.

Каркасні будинки не вимагають виготовлення дорогого фундаменту.

Будинок не вимагає усадки, що відразу дозволяє вести будівництво «під ключ».

Каркасні будинки виготовляються з екологічно чистих матеріалів.

Високі темпи будівництва. Термін будівництва від нульового циклу до здачі «під ключ» з обробкою становить 1-3 місяці.

Високі теплоізоляційні властивості конструкції при відносно низькій товщині стін.


Похожие страницы:

  1. Види і переваги світильників
  2. ​Якісна плівка для будинку
  3. Капітальний ремонт будинків
  4. Травертин в дизайні будинку