Февраль 17, 2017 – 19:18

Новобудови Києва - досить широкий сегмент на ринку нерухомості столиці. Нові будинки ось уже двадцять років будуються у всіх районах міста - від центру до спальних масивів. Це і розкішні житлові комплекси з власною інфраструктурою, паркінгами, дитячими та спортивними майданчиками, медичними центрами та фітнес-клубами, побудовані за принципом «місто в місті», і скромні багатоповерхівки на околицях.

Тривалий час володіти квартирою в новобудові вважалося справою людей заможних. Однак останнім часом ринок новобудов все більше переорієнтовується на економ-клас: нові будинки будують з ергономічних матеріалів і з невеликими площами квартир. Але навіть такі, найскромніші квартири в новобудовах за якістю і рівнем пропонованого комфорту на порядок краще, ніж квартири в старому житловому фонді. Правда, розташовуються вони переважно в спальних районах Києва.

Втім, пропозицій на ринку більш ніж достатньо і в бізнес-класі. Такі будинки будують вже по всьому місту-не тільки на околицях, а й в центрі, квадратні метри в них коштують трохи дорожче, але і будівельні матеріали краще. Найчастіше для будівництва новобудов бізнес-класу використовують більш екологічний цегла. В цьому класі зустрічається, як висотна, так і малоповерхова забудова.

Новобудови преміум-класу нечисленні, квартири в них пропонуються порівняно рідше, а територіально цей сегмент обмежений центром і Оболонській набережній. Втім, якщо у вас є бажання купити елітну квартиру, знайти відповідні пропозиції в новобудовах не складе труднощів, це Ви можете зробити на сайті http://ozernyi-gatne.com.ua/apartments/, ціни Вас приємно здивують. У цьому сегменті пропонуються не тільки просторі чотирикімнатні квартири, але і багаторівневі пентхауси і дуплекси.

Одним з найбільш поширених варіантів придбання житла є покупка квартири від забудовника. Такий спосіб вигідний тим, що на етапі будівництва забудовник пропонує більш демократичну ціну і можливість безпроцентної розстрочки. Однак існують і ризики, що будинок не буде зданий вчасно. Тому до покупки житла на первинному ринку України варто підходити дуже обережно.

Якщо ж кошти обмежені і навіть пропозиції від забудовників не по кишені, або простонет бажання чекати закінчення будівництва, варто звернути увагу на оголошення про продаж квартир в новобудовах Київської області. У передмісті і містах супутниках Києва, розташованих на відстані не більше 30 км від столиці ціни значно нижче, екологія, в більшості випадків, краще, а інфраструктура не суттєво поступається київській. Правда, швидше за все, доведеться щодня витрачати більше часу на дорогу.

Крім того, для молодих сімей сьогодні існує можливість покупки квартири в новобудові по одній з державних програм пільгового кредитування. Окремі об'єкти навіть зводяться спеціально під ці програми.

Який би з варіантів покупки квартири ви не вибрали, в будь-якому випадку, це допоможе вам долучитися до європейського рівня і якості життя.


Похожие страницы:

  1. Керамічна плитка
  2. ​Жалюзи на окна
  3. Дача за одну неделю
  4. Пол из ДВП
  5. Пластикові вікна