Апрель 15, 2017 – 19:53

Найбільш популярними серед відкритого типу альтанок є такі види:

Бельведери - альтанки, що знаходяться на височині, а також ковані надбудови, розташовані над будівлею.
Перголи - довгі коридорні гратчасті альтанки, повиті густою зеленню і плетистими трояндами, дозволяють місця відпочинку стати ще більш затишним.
Альтанки - найбільш поширений тип відкритих альтанок. Вони можуть бути круглі, квадратні і багатогранні. Встановлюються на відкритих ділянках і невеликих галявинах.

Відмінні риси альтанок з кування

Найголовнішим перевагою кованих виробів є можливість створювати унікальне і неповторне твір на своїй садовій ділянці. Крім того, очевидними є й такі пріоритети:

Будівництво будинків і коттеджів http://www.dko-remont.kiev.ua/info/development.html по найвигіднішій вартості на сьогоднішній день.


Довговічність і надійність конструкції.
Широкий вибір варіантів, від найбільш простих до самих елітних споруд.
Мінімальні вимоги, що пред'являються до поверхні, де буде встановлюватися альтанка.
Легкий догляд - покриття захисним матеріалом від корозії, фарбування.
Пожежна безпека. Матеріал абсолютно не боїться вогню і тому любителі пообідати чи повечеряти на відкритому повітрі найчастіше вибирають ковані альтанки з мангалом.

етапи виготовлення

Першим, підготовчим етапом у виготовленні альтанок з кування є створення ескізу. Способів може бути кілька. Ви можете вибрати будь-який раніше створений ескіз кованої альтанки і при бажанні внести власні зміни. А можна замовити повністю індивідуальний проект у нашого дизайнера, який завдяки своєму високому рівню професіоналізму, враховуючи всі Ваші побажання, створить неповторне, абсолютно нестандартне твір мистецтва.

Готовий ескіз надходить до конструкторам, які розробляють віртуальний проект, перевіряючи навантаження на несучі елементи для гарантованої надійності і безпеки. Наступними етапами є безпосереднє виконання робіт в кувальному цеху, збірка вироби, фарбування і монтаж.

В результаті Ви отримуєте неповторний шик на садовій ділянці свого заміського будинку або дачі, де можна з легкістю і комфортом проводити час з сім'єю, друзями, вдихати свіже повітря, насолоджуватися звуками природи і смачним обідом.


Похожие страницы:

  1. Меблі для ванної кімнати
  2. СИАЛІС де придбати?
  3. ​Як вибрати сейф для дому?
  4. ​Минеральная вата
  5. Оздоблювальні панелі з ДСП