Февраль 2, 2018 – 17:14

Нерідко бізнесмени приділяють увагу унікальним проектам в тій чи іншій сфері. Одні займаються медициною, інші освітнім і громадським сектором. На благо народу працюють багато, і не виключенням є Янковський Ігор Миколайович, який за багато років своєї успішної кар'єри організував фонд і допоміг реалізувати множинні проекти різного типу і напряму.

Янковский Игорь Николаевич внес огромный вклад в жизньмолодежи и страны в целом.

Ігор Миколайович Янковський - майбутнє інновацій і нових технологій

Інновації як ідея і новинка

Технологічні переваги сучасних компаній в Україні і в цілому секторів повинна стати поштовхом активного розвитку. Також Янковський Ігор Миколайович вважає, що необхідно організувати постійну комунікацію з окремими учасниками ринку за допомогою фондів і різних проектів, ніж олігарх і займається практично постійно.

На даний момент основний проект в бізнесі - це Diamond Sphere Group. Завдяки концерну бізнесмен керує підприємствами в різних сферах економіки, що сприяє розвитку в різних напрямках і концентрації уваги на окремих проблемних секторах. Інвестиційна діяльність одне з особливих напрямків.

Особливості громадської діяльності

Постійна активність робить бізнесмена одним з кращих організаторів благодійних або творчих проектів. Також проводяться святкування, де молоді таланти можуть зарекомендувати себе, показати з найкращого боку і отримати путівку, коли вдасться реалізувати всі свої ідеї, завдання і домогтися висот у дорослому житті.

Організовуються художні проекти, конкурси та виставки молодих талантів. За один рік проводиться більше десятка різних подій, що робить можливим розвитком для діточок або молодих людей. Незважаючи на «злі язики», Ігор Миколайович продовжує розвиватися як в бізнесі, так і на полях громадської діяльності.


Похожие страницы:

  1. Старий добрий паркет в сучасній квартирі в Стокгольмі
  2. ​Лечение больных алкоголизмом: что эффективнее в борьбе за жизнь?
  3. ​Сальниковая набивка – качественный уплотнитель
  4. ​Каркасне домобудівництво: відмінні риси технології
  5. ​Преимущества такси над прочими видами транспорта