Декабрь 25, 2017 – 17:03

Гіпсокартон - це різноцільового будівельний матеріал, що використовується для внутрішніх оздоблювальних робіт. Традиційно він виготовляється у вигляді стандартних пластів гіпсового тесту (зазвичай з певними добавками), захищених з обох сторін картоном. Пласти досить тонкі - від 6,5 до 12,5 мм, - тому їх називають листами. Таким чином, по суті, гіпсокартон являє собою листову гіпсову суху штукатурку.

Пропонуємо вам купити гіпсокартон GYPROC, висока якість якого відомо і славиться в усьому світі. Крім того, є вітчизняний аналог Волма з відмінними експлуатаційними рекомендаціями. До того ж, і їх цінова політика досить гнучка. Відзначимо, що на гіпсокартон ціна сильно варіюється від бренду, хоча якість продукції практично ідентично.

Качественный гипсокартон Вы можете купить на сайте http://build.kvs-centr.com.ua/gipsokartonnye-sistemy/gipsokarton по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

За допомогою гіпсокартону облаштовують внутрішні стіни і перегородки, колони і ніші, адже він дуже зручний для формування дверних прорізів довільної форми - арочної, асиметричною і ін. Причому використання гіпсокартону за загальним визнанням є найбільш доступним способом реалізації будівельних задумів. Навіть на такі загальновизнані будівельні бренди як Гипрок ціна доступна для будь-якого пересічного споживача.

Добавки, що входять до складу гіпсу, забезпечують гіпсокартону конкретні експлуатаційні властивості. Тобто існує вологостійкий гіпсокартон, який використовують для ванних кімнат, а також вогнестійкий, що характеризується високою опірністю відкритого полум'я. Є і варіант, який поєднує в собі одночасно і вогне- та вологостійкі параметри. А товщина і розміри листів робить їх більш-менш еластичними і гнучкими. В цьому плані розрізняють гіпсокартон арочний, стельовий, стіновий.

Як правило, солідні компанії виробляють всі види гіпсокартону. Наприклад, Гипрок можна купити в СПб і звичайний стіновий, і вологостійкий гіпсокартон, і тонкий арочний, і стельовий середньої товщини і т. Д.


Похожие страницы:

  1. Гипсокартонные потолки на кухне
  2. ​Приятное путешествие для вашего питомца
  3. ​Як проводиться будівельна експертиза?
  4. ​Стандартні помилки в будівництві
  5. ​Інтернет-магазин будівельних матеріалів