Февраль 11, 2017 – 19:15

Пристрій, характеристики підйомних воріт

Секціонние підйомні гаражні ворота - це конструкція з панелей, виготовлених з оцинкованої сталі з антикорозійним покриттям, зібраних в секції. Панелі наповнені пінополіуретаном, що забезпечує певну жорсткість конструкцій і теплоізоляцію.Відкриваючись, полотно воріт переходить з вертикального положення в горизонтальне по напрямних і розташовується під стелею гаража.Максимальний розмір гаражних воріт по висоті становить 3000 мм. Ворота висотою більше трьох метрів відносяться до промислових.

Товщина панелей воріт для гаража варіюється від 20 до 45 мм в залежності від виробника.Якщо гараж опалюється - необхідно використовувати більш товсте полотно з високими теплоізоляційними властивостями. Для неопалюваних гаражів цілком достатньо більш тонкого полотна, що вигідніше за ціною.

Купить гаражные ворота по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.Види управління: ручне; автоматичне

Управління підйомними гаражними воротами може бути як ручним, так і автоматіческім.ruch.upravl

Ручне управління має на увазі підйом полотна вручну. Незважаючи на гадану складність, це завдання вирішується дуже просто.

Механізм пружин (торсіон, пружини розтягування) полегшує підйом полотна і впоратися з цим завданням може навіть дитина.

Для підйому вручну необхідно, щоб полотно воріт було укомплектовано ручкою для зручного піднімання. Не всі виробники надають цю опцію за замовчуванням.


Автоматичні гаражні ворота зазвичай управляються дистанційно за допомогою пульта дистанційного керування. Пульт поставляється разом з електроприводом.

При бажанні можна замовити будь-яку кількість пультів управління. Bisecur2Автоматіческій привід є також зручною і надійною системою запору.


Завжди потрібно пам'ятати, про те, що автоматичні ворота можна закривати на замок ригеля, так як при спробі підняти ворота при закритому замку привід просто згорить.

Крім пультів дистанційного керування існують і інші способи управління - ключ-таблетка, зчитувач відбитків пальців і інші.


Похожие страницы:

  1. Дженерик Віагра купити
  2. Секционные гаражные ворота
  3. Широкоформатная печать
  4. Яка наливна підлога краще?